Očakávanej RPG od tvorcov Falloutu sa dočkáme skôr, ako sme čakali

Očakávanej RPG od tvorcov Falloutu sa dočkáme skôr, ako sme čakali

 

The Outer Worlds prichádza.

Okolo novej RPG od štúdia Obsidian sa hneď po ohlásení nakulminoval obrovský hype, ktorý sami autori označili za nezdravý.

Kombinácia tvorcov pôvodného Falloutu a Fallout New Vegas bez toho, aby museli vydať hru čím skôr (ako New Vegas) pôsobí ako balzam na dušu pre tých, ktorí ostali po Fallout 76 sklamaní. Otázkou však je, kedy sa hry dočkáme. Pri ohlásení sme sa dozvedeli iba to, že hra príde v tomto roku, no nič konkrétne sme sa nedozvedeli.

A aj keď ani táto informácia nie je oficiálna, minimálne je dôveryhodná. Počas prehľadávania Steam Databázy totiž používatelia našli dátum 6. augusta 2019. Tento dátum je uvedený v súboroch The Outer Worlds ako dátum vydania tejto hry. A znie to veľmi pravdepodobne. Pochybujeme totiž, že Obisidian bude chcieť súperiť s veľkými AAA hrami, ktoré vychádzajú každoročne od septembra.

Navyše, mnoho úspešných hier dokazuje, že hráčom je jedno, kedy hra, na ktorú sa tešia vychádza a hry tak nemusia byť všetky natlačené na posledné štyri mesiace roka. August by tak poskytol pokojné prostredie, aby sa hre v prípade potrebných kvalít aj zadarilo.

Zdroj: GameRant

 

 

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk