Forza Horizon 4 dostane značku Mitsubishi a nové módy úplne zdarma

Forza Horizon 4 dostane značku Mitsubishi a nové módy úplne zdarma

 

Štúdio pokračuje v podpore hry.

Vývojárske štúdio Playground Games začína rok 2019 zaujímavými prídavkami a vylepšeniami pre ich posledný diel Forzy Horizon 4. Táto aktualizácia bude dostupná už dnes, 15. januára a to pre všetkých hráčov zdarma.

Prvým prídavkom je Free-For-All Adventure, čo je variantou klasického módu Team Adventure, no v tomto jazdí každý hráč za seba a nie ako tím. Tento mód bude dostupný aj v Ranked a aj v Unranked verzii.

Druhým prídavkom je nový Horizon Príbeh, ktorý je nazvaný Isha’s Taxi. K dispozícii dostanete 10 príbehových misií a budete môcť jazdiť vozidlami ako Cadillac TXS Limousine alebo Austin FX4 Taxi, ktorý taktiež získate ako odmenu pri dosiahnutí Levelu 10.

Posledným prídavkom je značka áut Mitsubishi. Do hry bude pridaných zdarma 7 nových áut tejto značky a medzi nimi nájdete Lancer Evo VI, VIII, IX a X ale aj mnohé ďalšie.

Okrem toho autori opravili mnoho bugov a drobných problémov, ktoré hra mala a okrem toho aj odstránili dva Emotes, konkrétne Carlton a Floss a to po tom, čo dvaja ľudia stojaci za týmito pohybmi začali žalovať Epic Games za použitie týchto pohybov vo Fortnite. Takže asi pre istotu ich vývojári Forzy sťahujú aj z tejto hry.

Zdroj: forzamotorsport.net

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk