Autori Falloutu 76 predstavili obsah, ktorý pridajú do hry po vydaní

Autori Falloutu 76 predstavili obsah, ktorý pridajú do hry po vydaní

 

A nebude toho málo.

Fallout 76 síce vychádza až zajtra, no to autorom nebráni myslieť do budúcnosti. Hlavne v dnešnej dobe „live service“ hier je zrejmé, že plán na obsah po vydaní už existuje. A tak nám ho autori priblížili.

Po vydaní plánujú v prvom rade vylepšiť C.A.M.P systém, ktorý umožní hráčom vyšantiť sa pri stavbe rôznych budov a predmetov. Budete si tak môcť postaviť základňu a „zobrať“ si ju so sebou. Vylepšení sa dočkajú taktiež aj questy, ktoré budú nielen lepšie, ale bude ich oveľa viac. A kvantita obsahu v hre, ktorá má fungovať ešte veľmi dlho, to určite nie je na škodu.

Zmien sa dočká aj PvP systém. Ten bol v BETE veľmi... bezvýznamný. Áno, mohli ste získať hernú menu a niektorých hráčov dokonca aj celkom bavil, no celkovo nešlo o veľký prídavok do hry. To sa však má zmeniť s príchodom frakcií. Budete tak môcť prisľúbiť svoju loajalitu jednej z frakcií a plniť pre nich questy, ktoré budú zamerané na PvP aspekt hry a zároveň tak získať ďalšie odmeny.

Okrem toho autori sľubujú aj nový obsah, ktorý sa bude týkať otvárania nových Vaultov. Autori taktiež plánujú aj možnosť resetovania a následného prerozdelenia získaných bodov.

Bethesda sa taktiež vyjadrila k presunu vecí z Bety do plnej hry. Hráči budú môcť pokračovať s rovnakými postavami, ktoré si vytvorili v Bete, ak sú samozrejme na rovnakej platforme. Ak ste však achievement hunter, odporúčame vám začať odznova, pretože hra nevie spätne zdetekovať získané achievementy.

Zdroj: eurogamer.net

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk