Ako budú fungovať mikrotransakcie vo Fallout 76?

Ako budú fungovať mikrotransakcie vo Fallout 76?

 

Autori sľubujú, že budú s in-game menou štedrí.

Očakávaná hra od Bethesdy, Fallout 76 bude v mnohých veciach odlišný od svojich predchodcov. Napríklad hra bude zameraná na online hranie a všetky DLC budú zdarma. Čo samozrejme znamená, že hra bude financovaná prostredníctvom mikrotransakcií.

Pete Hines z Bethesdy nás v prvom rade uistil, že perky si za reálne peniaze nebudeme môcť kúpiť. Mikrotransakcie budú limitované na úpravu vizuálu. Na to bude slúžiť in-game mena nazvaná Atómy.

Tie budete môcť minúť na skiny, oblečenie a získať ich budete môcť buď priamym nákupom tejto hernej meny, alebo ako odmenu za questy. Zároveň nás ubezpečujú, že nemáme očakávať veľký grind za Atómami: „Atómy budeme hráčom rozdávať za hranie hry, dokonca by som povedal, že ich hráčom budeme dávať v jednom kuse. Dostanete ich napríklad za to, keď opustíte Vault, keď prvý krát zabijete príšeru. Je to ako odmena za výzvu.“

Uvidíme teda, ako to nakoniec dopadne. Či sa náhodou nestane že grind bude natiahnutý, aby ste boli viac motivovaný kúpiť si túto hernú menu. Fallout 76 vychádza 14. novembra na PC, Xbox One a Playstation 4.

Zdroj: gamespot.com

 

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk