EA čelí dileme: Čo s Cristianom Ronaldom?

EA čelí dileme: Čo s Cristianom Ronaldom?

 

Slávny hráč pridal vrásky na čelo vývojárom a vydavateľovi.

Ako iste veľmi dobre viete (keď vás zaujíma futbal), Cristiano Ronaldo, portugalský hráč prestúpil z Realu Madrid do Juventusu Turín za 100 miliónov libier. A tým pádom vznikol problém. Pretože Cristiano Ronaldo v drese Realu Madrid mal byť hlavnou hviezdou na obale FIFY 19.

EA tak teraz čelí dileme, či vymeniť hráča a nechať klub, alebo či sa spolu s Cristianom Ronaldom presunúť do Juventusu Turín. Podobný problém riešili napríklad v 2K Games v minulom roku, keď hviezdny Kyrie Irving, ktorý mal byť na obale NBA 2K18 cez letnú prestávku prestúpil do Bostonu Celtics.

Problém EA je však väčší. Totiž, Cristiano Ronaldo sa mal objaviť v príbehovej časti FIFY 19, The Journey, ktorá sleduje kariéru Alexa Huntera. Na konci druhej sezóny totiž Alex Hunter spoznal Ronalda a pripojil sa k nemu do tímu Real Madrid, aby tam následne vyhrali titul Ligy Majstrov.

Takže dilema veľká, hlavne vzhľadom na to, že FIFA 19 má prísť na trh už 28. septembra, čo nie je celkom ideálne vzhľadom na to, že tento prestup by mohol nútiť vývojárov kompletne prepísať príbeh. Je však fascinujúce sledovať, ako dianie v reálnom svete ovplyvňuje vývoj hry. Uvidíme ako sa s tým autori popasujú.

Zdroj: dailystar.co.uk

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk