Do hlbín v novom Sea of Thieves update

Do hlbín v novom Sea of Thieves update

 

V Rare usilovne pracujú na tom, aby odstránili jeden z najväčších problémov, ktoré majú s hrou nielen recenzenti ale aj hráči. Málo obsahu. Teda to, čo kritizoval aj Ľubomír v recenzii. Či už nie je neskoro, nechám na vašom posúdení, každopádne je skvelé, že sa autori snažia. A prvé ovocie ich práce si budete môcť užiť už 29. mája, kedy je naplánované vydanie prvého rozširujúceho balíčka s názvom The Hungering Deep.

Podľa Rare ide o „stredne veľký“ balíček a pozostáva z dvoch častí. Jedna, ktorá je iba dočasná (niečo ako udalosť v hre) a druhá, ktorá zostáva v hre permanentne.
Permanentná časť pozostáva z nového hudobného nástroja, nového predmetu Speaking Trumpet, ktorý má umožniť aby vás bolo počuť a aby ste vedeli nájsť ostatné posádky. Ďalej autori pridajú možnosť úpravy vlajky, ktorou sa môžete pýšiť, nové tetovania a jazvy na úpravu vášho avatara a pribudne aj nová AI hrozba (pravdepodobne niečo podobné ako Kraken v pôvodnej hre).

Dočasná udalosť bude pozostávať z časovo limitovanej výpravy v ktorej navštívite zabudnuté ostrovy aby ste dali dohromady útržky príbehu Merrika a v prípade, že sa vám ho podarí lokalizovať, môžete sa k nemu pripojiť a pustiť sa do boja s jeho úhlavným nepriateľom.

The Hungering Deep je jedným zo šiestich rozšírení naplánovaných na tento rok. V lete bude nasledovať rozšírenie Cursed Sails a Forsaken Shore s troma ďalšími na jeseň a v zime.

Zdroj: eurogamer.net

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk