Ghost Recon: Wildlands prichádza so štvrtým updatom

Ghost Recon: Wildlands prichádza so štvrtým updatom

 

Nový update s názvom New Assignment práve dorazil. Čo nám populárna strieľačka z Bolívijského prostredia priniesla tentokrát? 

Od samotného vydania hry sme sa dočkali už troch doplnkov v podobe nových máp, herných módov, rôznych skinov a typov postáv. Ten posledný obohatí obsah o tri nové postavy, dve mapy a konečne sme sa dočkali aj Map Voting systému pre multiplayer mód. 

 

Klasy, ktoré pribudli vo štvrtom update, dostali príznačné mená k svojim úlohám na bojisku, konkrétne sú to Trapper, Stalker a Guerilla. V prípade typu Trapper a Stalker ide o dve postavy na báze odstreľovačov. Vychytávka, ktorou Trapper disponuje, je pasívne označovanie nepriateľov, ktorí sú zneškodnení, v skratke povedané tí, ktorí ležia a čakajú na pomoc od svojich spoluhráčov. Postava je taktiež vybavená knock-out pascami, ktoré dokáže spustiť na diaľku. Stalker disponuje schopnosťou upozorňovania hráčov, ktorí už boli označení a ako bonus dostal vylepšený tichý pohyb, ktorý neindikuje pre protihráča žiaden hluk. Hat-trick uzatvára Guerilla, postava vybavená dronom s dymovými granátmi, čo tvorí výbornú formu maskovania pre rýchle protiútoky alebo oživovanie padnutých spojencov.

K tomu všetkému pribudla dvojica spomínaných multiplayerových máp a Map Voting systém, v ktorom si hráči po odohranom zápase môžu vybrať z trojice navrhovaných máp pre ďalšie kolo. Samozrejmosťou je stála zmena herného módu a počasia na mape. Štvrtý update s názvom New Assignment pre hru Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands je dostupný pre konzoly Xbox One a PS4, pre PC komunitu dorazí neskôr, no Ubisoft presnejšie nešpecifikoval finálny dátum. 

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk