Battlefield mení názov, poznáme dátum jeho vydania

Battlefield mení názov, poznáme dátum jeho vydania

 

Na internet pred pár hodinami unikol artwork z hry Battlefield 5, ktorý vyzerá naozaj zaujímavo. Čo všetko sa z neho môžeme dozvedieť?

Doplnené: Dátum vydania hry bude pravdepodobne stanovený na 18. októbra 2016. Ako obrázok nižšie napovedá, v hre sa možno stretneme s regimentom Harlem Hellfighter, ktorý je známy aj vďaka tomu, že išlo afro-americký vojenský regiment. Okrem toho sa číslovka päť zmení na jeden, takže nová hra bude niesť názov Battlefield 1.

Pôvodná správa: Na internetovom fóre NeoGaf sa objavil príspevok užívateľa Compsiox, ktorý obsahuje artwork z hry Battlefield 5. V dnešnej dobe, keď sa na internete pred vydaním hry objavuje všetko možné, nás možno nemusí uniknutie jednej kresby príliš rozrušiť, no práve táto je niečím výnimočná. Po bližšom preskúmaní postavy, ktorá sa na ňom nachádza, nám niečo nebude sedieť.

Hra Battlefield 5 sa mala podľa niektorých informácií odohrávať počas prvej svetovej vojny. No práve uniknutý artwork naznačuje, že aj keď sa možno do prvej svetovej vojny dostaneme, realita bude možno trochu upravená. Človek na obrázku totižto nevyzerá úplne ako vojak z prvej svetovej vojny. Dočkáme sa alternatívnej histórie, alebo sa Battlefield 5 nebude odohrávať počas prvej svetovej vôbec?

Na nový Battlefield 5 sa podľa neoverených informácií budeme môcť tešiť ešte tento rok. To, či tomu tak naozaj ale bude, sa dozvieme asi iba časom. 

Na službe YouTube a Twitch môžete dnes sledovať stream, v ktorom bude vo večerných hodinách predstavený najnovší Battlefield.

A čo si o tom myslíte vy? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: NeoGaf, DSOgaming

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk