GODUS BETA CAST

Chceli by ste sa stať bohom? V pripravovanej strategickej hre Godus to bude možné. V následujúcom caste tejto beta-verzie si vysvetlíme všetky mechaniky a nástroje na vládnutie vesmíru.

 

Diablo 3 - Videorecenzia

Po písanej recenzií je tu aj videorecenzia na hru Diablo 3. Nie, nie sme pozadu a nemyslíme PC verziu. Diablo totiž vyšlo na konzoly! A my vám prinášame videorecenziu na verziu pre Xbox 360. Je lepšia alebo horšia než verzia na PC? Odpoveď je ...

 

Resident Evil: Revelations - Videorecenzia

Hier s názvom Resident Evil je už toľko, že sa môže kľudne porovnávať s najpočetnejšími značkami na hernom trhu. Capcom nelenil a v minulom roku nám ponúkol rovno tri hry s týmto názvom. Racoon City a šestku pre veľké konzoly a PC a Revelations pre 3DS. Práve posledný menovaný dostal do vienka remake na veľké konzoly a PC. Ako dopadol, sa dozviete vo videorecenzii. 

 

Gears of War: Judgment - Videorecenzia

Epické zakončenie Gears of War série alebo len odfláknutý posledný diel na zarobenie posledných peňazí? Obe možnosti sú pri každej hre reálne. Ako práve dopadla hra Gears of War: Judgment ste si mohli prečítať aj v písanej recenzií no niečo nové sa dozviete aj v našej videorecenzií, ktorú si pre vás pripravil MarkusFenix a nadaboval Encrypt.

 

Gears of War - Videoretrospektíva

Gears of War patrí medzi najlepšie hry, ktoré si môžu majitelia hernej konzoly Xbox 360 vychutnať. Pred detailnou recenziou najnovšieho prírastku, GoW: Judgment, vám v JC-ho podaní prinášame retrospektívu celej série. Vo videu môžete počuť aj nový hlas, šarmantnú ti0.

 

Forza Horizon - Videorecenzia

Séria Forza skúsila experiment. Odklon od tradičných okruhov a presun do voľného sveta pri Colorade. To obsahuje Forza Horizon. Takže si držte klobúky, videorecenziou nového prírastku do rodiny Forza vás prevedie Veronika spolu s MarkusomFenixom.

 

Halo 4 - Videorecenzia

Master Chief je po dlhej dobe opäť! So svojou vernou AI Cortanou sa vydávajú na ďalšiu púť, ktorú tento raz pripravilo štúdio 343 Industries. Ako táto púť dopadla, sa dozviete vo videorecenzii od MarkusaFenixa.

 

 

Rayman Origins - Videorecenzia X360

Rayman je legendou v hernom svete. I keď možno nie je natoľko známy ako Crash Bandicoot alebo Sonic, Rayman má korene ešte na MS-DOS a PS1. Vtedy to bola 2D hra, ale odvtedy vychádzali iba 3D Rayman hry. Po 16-tich rokoch sa Rayman vracia v 2D kabáte. Je to stále starý dobrý Rayman?

 

Saint's Row: The Third - Videorecenzia Xbox 360

Saints Row: The Third je v určitom slova zmysle veľmi jedinečná hra a ako taká si určite zaslúži veľmi jedinečnú videorecenziu. Či neokn túto neľahkú úlohu zvládol sa dozviete po kliknutí na priložené video. Mimochodom, v prípade tejto videorecenzie sa  NEPREKLIKAJTE hneď na záver. Uvedené finálne hodnotenie je totižto veľmi obrazné a pokiaľ si pozriete videorecenziu celú, možno zistíte, že vo vašom prípade dostala hra možno aj 80 alebo 90%.

 

Richard Frida predstavuje Forza 4 a nový volant Microsoft

Ak ste si všimli a mali možnosť vypočuť si GamesiteNews č. 51, tak meno Richard Frida vám asi nebude potrebné viac špecifikovať. Tentokrát v pozícii herného špecialistu vám v troška inej forme popíše nový wireless volant, s ktorým sa vyhráte pri závodných hrách. Ešte stále ste sa nerozhodli? Poďte sa pozrieť, či vás ani Rišo nepresvedčí k JASNEJ kúpe.

 

Forza Motorsport 4 - Videorecenzia Xbox 360

Gran Turismo vs. Forza. Večná žabo-myšia vojna medzi priaznivcami konkurenčných konzol. GT parkujúce v garáži sony sa na obrazovky dostalo v minulom roku a teraz ju nasleduje aj Forza a to s poradovým číslom 4. Je teda hra aspoň tak kvalitná ako jej medzikonzolový konkurent, alebo ju nebodaj prekoná? Všetko podstatné v nasledujúcich minútach....

 

The Gunstringer - Videorecenzia X360

Western, akcia, krv, násile? Kdeže! Táto hrá s násilím má spoločné asi len to, že nič. Ide o detskú hru, ktorá svojím jednoduchým, ale naozaj zábavným ovládaním zaujme aj ktoréhokoľvek dospelého. Jedna naozaj z mála hier na KINECT s ktorou sa dokážete vyblázniť. Viac už vo videorecenzii od Neokna.

 

Gears of War 3 - Videorecenzia Xbox 360

Rok 2011 je významný hlavne veľkým počtom hier, ktoré sa označujú číslovkou 3 medzi ktoré sa radí aj killer titul na konzole od Microsoftu s názvom Gears of War 3. Je tretie pokračovanie steroidmi nabúchanej série dostatočne kvalitné aby sa zaradilo po bok xboxovej legendy Halo, alebo je to všetko iba číry marketing? Všetko sa dozviete v nasledujúcich minútach.

 

Driver: San Francisco - Videorecenzia X360

V tomto roku už asi tretí pokus o oživenie populárnej značky, ktorá zapadla prachom, no vydavateľstvá, či autori sa rozhodli, že je ten správny čas na vytiahnutie esa z rukáva. Či Driver San Francisco obstojí ako Deus Ex, alebo zhorí v mukách pekelných sa dozviete v nasledujúcich minútach spolu spolu s MarkusomFenixom. Všimnúť si môžete aj pozmenený layout videorecenzie.

 

Ďalšie články...

  • 1
  • 2
 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk