Týždenník #101 – Ten o novinkách v tábore Sony, o Need for Speed a o CD Projekt RED

Týždenník #101 – Ten o novinkách v tábore Sony, o Need for Speed a o CD Projekt RED

 

Čo sa udialo v hernom svete za posledných 7 dní?

Sony novinky

Počas týždňa sme sa dozvedeli o niektorých projektoch na ktorých pracujú first-party štúdiá spoločnosti Sony a zároveň šéf PlayStation Studios Hermen Hulst prezradil, aké sú plány spoločnosti ohľadom vydávania first-party hier na PC.

CD Projekt RED toho varí naozaj veľa

Nezvyčajnou transparentnosťou sa prezentovalo poľské štúdio CD Projekt RED, ktoré nám odhalilo trojicu chystaných hier vo svete Zaklínača, pokračovanie hry Cyberpunk 2077 a taktiež aj úplne novú IP s označením Hadar.

Problémový Overwatch 2

Takto si Blizzard spustenie „pokračovania“ Overwatch asi nepredstavoval. Aj po takmer týždni od spustenia hlásia hráči veľké problémy s mnohými aspektmi hry a nemôžu tak pokojne hrať aj napriek tomu, že by chceli.

Nový Need for Speed

Podľa očakávania EA predstavilo novú Need for Speed hru s podtitulom Unbound. A dokonca to vyzerá tak, že hra stihne vydanie v tomto roku.

Novinky vo svete akvizície Activision Blizzard

Ďalší regulačný orgán, ktorý schválil plánovanú akvizíciu Activision Blizzard Microsoftom sa stal CADE v Brazílii. A ten sa poriadne oprel do argumentácie spoločnosti Sony, ktorá veľmi chce tejto akvizícii zabrániť. Určite z nezištných dôvodov.

Dvojica hororov

Zatiaľ čo Striking Distance nám prezradilo, koľko hodín hrania nám zaberie The Callisto Protocol, tak EA zas ukázalo v akcii remake Dead Space.

Články

Recenzie

Podcast

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk