Týždenník #88 – Ten o God of War, PlayStation Plus a Skull & Bones

Týždenník #88 – Ten o God of War, PlayStation Plus a Skull & Bones

 

Čo sa udialo v hernom svete za posledných 7 dní?

Konečne...dátum vydania

Čakatelia hry God of War Ragnarök už konečne vedia, do ktorého dátumu majú odrátavať, aby sa konečne dočkali vysnívaného pokračovania. A potešujúce je, že hra stíha rok 2022. O kvalitách pochybuje iba málokto a tak už len škrtať hry v kalendári.

PlayStation Plus je...

...to sa budete musieť dočítať v našich dvoch článkoch, ktoré sme si pre vás pripravili. Sony totiž spustilo vynovenú službu PlayStation Plus a okrem hodnotenia samotných úrovní sme nezabudli ani na obligátne porovnanie s Game Passom.

Ubisoft konečne ukázal Skull & Bones

To teda trvalo. Ubisoft nám po rokoch od úvodného predstavenia pirátskej hry Skull & Bones konečne hru ukázalo v novej forme. A názor si spravte sami. Každopádne dátum vydania je celkom zaujímavý...

Diablo Immortal je...fér?

Aspoň to si myslí šéf Blizzardu...samozrejme. 99% hry je zdarma a preto je míňanie tisícok dolárov v end-game obsahu opodstatnené. Vraj. Každopádne, Immortal stále zarába a to sa s vydaním druhej sezóny ešte urýchli.

Žiaden inFamous a Sly Cooper

Túto informáciu potvrdilo samotné štúdio Sucker Punch, takže asi nemá zmysel veľmi špekulovať.

R.I.P. Red Dead Online

Red Dead Online nebolo nikdy tak populárnou hrou ako GTA Online a tak Rockstar strihá šnúru podpory. Obsah sa tak bude recyklovať, zatiaľ čo sa štúdio sústredí na GTA VI.

Podcast

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk