Herný december dá za rokom 2021 viac ako decentnú bodku

Herný december dá za rokom 2021 viac ako decentnú bodku

 

Akých hier sa dočkáme pred Vianocami?

December býva v hernom priemysle mesiacom upokojenia po preplnenom októbri a novembri a ani rok 2021 napriek odkladom nebol výnimkou. Ak však očakávate nové herné vydania aj v decembri, tak pravdepodobne sklamaní nebudete. Hlavne ak investujete to Xbox ekosystému.

Solar Ash

  • Dátum vydania: 2. december

  • Platformy: PC, PlayStation

Solar Ash určite zaujme pri prvom pohľade a to vďaka svojmu vizuálnemu štýlu. Hru tvorí štúdio Heart_Machine, ktoré nám prinieslo hru Hyper Light Drifter, no tentokrát sa pokúsia o akčnú plošinovku s väčším dôrazom na príbeh. Hráči budú ovládať postavu Rei, ktorý sa snaží zachrániť svoju planétu pred zničujúcim osudom.


Chorus

V hre Chorus sa presunieme za riadidlá vesmírneho plavidla, kde sa vžijeme do kože postavy s menom Nara, ktorá ovláda plavidlo Forsaken. Hra je zasadená do otvoreného sveta, kde môžu hráči plniť rôzne úlohy, vylepšovať si svoju loď a následne sa snažiť poraziť kult s názvom The Circle.


Halo Infinite

6 dlhých rokov sme museli čakať na ďalšie dobrodružstvo Master Chiefa, ktorý už niekoľkokrát zachránil ľudstvo pred skazou a jeho hlavná misia nebude iná ani v Infinite. Čaká nás výlet na rozsiahly prstenec Zeta Halo, kde bude našou úlohou prežiť a poraziť frakciu Banished. A zistiť, čo sa stalo s našou obľúbenou AI.


Syberia: The World Before

  • Dátum vydania: 10. december

  • Platformy: PC

Značka herných adventúr Syberia nie je pre PC hráčov neznámou a tak sa ešte v priebehu tohto roka budú môcť vžiť do postavy Kate Walker, ktorá bola uväznená v soľnej bani, keď sa ju nečakané udalosti vyvrhnú smerom k novému dobrodružstvu, kde bude musieť nájsť svoju identitu.


The Gunk

  • Dátum vydania: 16. december

  • Platformy: PC, Xbox

Nový projekt od tvorcov SteamWorld sa nám ukáže v podobe hry The Gunk, kde sa chopíme postavy Rani, ktorá sa so svojím partnerom Beckom pokúsi preskúmať tajomnú planétu, ktorá obsahuje tajuplnú hmotu známu ako Gunk. Čaká nás adventúra, kde proti nám nebudú stáť iba nepriatelia, ale aj logické hádanky.

 
 

 

 

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk