Týždenník #58 – Ten o oslave 20. výročia Xboxu, Battlefielde a GTA trilógii

Týždenník #58 – Ten o oslave 20. výročia Xboxu, Battlefielde a GTA trilógii

 

Čo sa udialo v hernom svete za posledných 7 dní?

Oslavy herných spoločností sú fajn. O tom by tento týždeň vedeli rozprávať hlavne fanúšikovia Xboxu. No vo všeobecnosti bol posledný týždeň na herné ohlásenia celkom bohatý. Aj čo sa týka dobrých a aj čo sa týka zlých správ.

Xbox má 20.

20 rokov to nie je vek, ktorého by sa dožilo veľa výrobcov konzol. Však SEGA? Microsoftu sa to však aj napriek sínusoide úspechov podarilo a rok po vydaní nových konzol oslávila Redmondská spoločnosť 2 dekády. A čoho sme sa dočkali? Nových spätne kompatibilných hier, nových hier s podporou FPS Boost a hlavne predčasného vydania multiplayeru Halo Infinite.

GTA Trilógia a Battlefield to nemali jednoduché

Zdá sa, že tým čím si v minulom roku prešiel Cyberpunk si v tomto roku prejdú Battlefield 2042 a GTA Trilogy. Obe hry vyšli v...menej ako ideálnom stave a výsledkom toho sú sťažnosti, slabé recenzie a ďalšie výrazné výhrady a hry tak bude potrebné opravovať.

Oslava Česko-slovenských hier

Minulý týždeň bol týždňom hier vytvorených v Čechách a na Slovensku. A tak ste mohli pri ich nákupe ušetriť. A keď vás zaujíma, aké sú naše najobľúbenejšie, tak si popočúvajte podcast na konci článku.

The Elder Scrolls VI bez PlayStation 5 verzie

Ak vás zaujímala definitívna odpoveď na otázku: Bude The Elder Scrolls VI na PlayStation 5?, tak odpoveď je nie. A keď chcete vedieť prečo, tak klik dole.

Články

Za posledných týždeň sme si pre vás pripravili niekoľko tematických článkov. Pozreli sme sa na rok v spoločnosti nových konzol a kolega Robo zas prejavil stratenú náklonnosť k Microsoftu,

Recenzie

Podcast

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk