Týždenník #42 – Ten o pokračujúcich problémoch Activision Blizzard, rekordoch v predajoch konzol a odkladoch

Týždenník #42 – Ten o pokračujúcich problémoch Activision Blizzard, rekordoch v predajoch konzol a odkladoch

 

Čo sa udialo v hernom svete za posledných 7 dní?

V spoločnosti Activision Blizzard majú rušné obdobie a celé dianie nám „spríjemňuje“ herné leto, ktoré by inak bolo prázdne a bez zaujímavých udalostí.

Stále to vrie

Situácia v spoločnosti Activision Blizzard je naďalej vyhrotená a zamestnanci dokonca zorganizovali protest. A hlavu v smútku z celej situácie má asi aj vedenie Ubisoftu, pretože jeho zamestnanci sa na svojich kolegov pozerali s údivom v očiach a zistili, že vlastne ani oni nemusia tolerovať prasačinky svojho vedenia.

Rekord sem, rekord tam

Microsoft ohlásil svetu, že Xbox Series X/S sú najrýchlejšie predávanými Xbox konzolami. Sony oznámilo, že PlayStation 5 je najrýchlejšie predávanou konzolou na svete. A Nintendo naďalej ničí predaje oboch spoločností so Switchom. Svet je v dokonalej harmónii.

Odklad sem, odklad tam

Herné odklady sú štandardnou súčasťou herného roka 2021 už od jeho počiatku. Asi všetci sa chcú vyhnúť osudu Cyberpunku a preto používajú COVID-19 ako odôvodnenie posunov svojich hier na rok 2022. Logické a aj keď je to na jednej strane smutné, tak na druhej strane....radšej si počkáme za vyladenejšou hrou.

Gold a Plus

Microsoft a Sony nám predstavili ponuku svojich hier zdarma na august pre predplatiteľov prémiových služieb. A aj Microsoft sa konečne „pochlapil“

RECENZIE a články

Podcast

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk