(Dvoj)Týždenník #36 – Ten o skončenej E3 2021

(Dvoj)Týždenník #36 – Ten o skončenej E3 2021

 

Čo sa udialo v hernom svete za posledných 14 dní?

Úvodné herné podujatia leta sú za nami. Summer Game Fest odštartoval a E3 2021 výstava začala a aj skončila. A aj keď bolo zrejmé, že jej organizácia stále prebiehala pod rúškom pandémie, tak stále je to lepšie ako rok 2020, kedy E3 vôbec nebola.

Mnoho veľkých herných spoločností chýbalo (pozerám sa na teba, Sony), tak to bola celkom solídna show. Videli sme predstavenie mnohých očakávaných a aj neočakávaných hier a hlavne aj dátumov vydania z ktorých mnoho bolo aj na rok 2021, čo veľmi poteší.

Summer Game Fest – veľa ohlásení so zopár hviezdami

Summer Game Fest nám odštartoval Geoff Keightly a jeho najväčšou hviezdou bola samozrejme hra Elden Ring, ktorá na seba strhla pozornosť hráčov po dlhej odmlke.

Ubisoft nevybočil zo štandardu

Spoločnosť Ubisoft vám odprezentovala hneď niekoľko svojich herných projektov, no taktiež pri prezentácii absentovalo niekoľko očakávaných hier od tohto francúzskeho vydavateľa.

Xbox a Bethesda sú už šťastnou rodinou

Microsoft show na E3 by sa mala premenovať na Xbox Game Pass Show, pretože o tom bola celá prezentácia. Kvantá hier, ktoré zamieria do predplatného Xbox Game Pass na čele s očakávanou RPG hrou Starfield či novým dielom Forza Horizon.

Nintendo neukázalo Switch Pro, no ukázalo Zeldu

Nakoniec sme sa od Nintenda nedočkali predstavenia novej konzoly „Switch Pro.“ No dočkali sme sa nádielky hier.

Niekoľko ďalších zaujímavých správ

A ak ste minuli náš podcast, ktorý sa venoval zhrnutiu E3, tak nech sa páči.

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk