Júnová herná nádielka pokračuje v solídnom tempe z mája

Júnová herná nádielka pokračuje v solídnom tempe z mája

 

Príde aj Ratchet a Clank.

Jún je už tradične mesiacom výstavy E3 a herných konferencií, takže sa primárne venujeme hrám, ktoré si budeme môcť zahrať o niekoľko mesiacov, no to neznamená, že tí, ktorí nemajú radi hype, ale radšej hrajú samotné hry ostanú „na suchu.“ Jún bude totiž celkom solídne naplnený novými hrami.

World of Warcraft: The Burning Crusade Classic

  • Dátum vydania: 1. jún 2021

  • Platformy: PC

Legendárna expanzia legendárnej MMORPG hry sa vracia v Classic formáte. Expanzia, ktorá vyšla pôvodne v roku 2007 zvýšila maximálny level na 70, pridala rasy Blood Elves a Draenei, nový kontinent Outland a zóny Eversong Woods, Ghostlands v Eastern Kingdoms a Azuremyst Isle, Bloodmyst Isle pri Kalimdore a profesiu Jewelcrafting. Nastal teda čas vrátiť sa spomienkami do časov dávnych.


Sniper Ghost Warrior Contracts 2

Šiesta hra v sérii Sniper: Ghost Warrior a priame pokračovanie hry Sniper Ghost Warrior Contracts nám prinesie opätovný pokus poľského štúdia CI Games o prerazenie medzi väčších hráčov herného priemyslu. Opäť nás budú čakať rôznorodé misie, na ktoré budeme nahliadať cez hľadáčik pušky, taktický postup vpred a hádam sa dočkáme aj poriadnych vylepšení. Ak však čakáte na natívnu PlayStation 5 verziu, tak tá bola odložená na neskôr kvôli problémom.


Chivalry 2

Štúdio Torn Banner Studios nám prináša druhý diel svojej multiplayerovej „rubačky“ Chivalry. Chýbať nebude rôznorodosť zbraní, súboje z pohľadu prvej alebo tretej osoby, luky a šípy, odtrhnuté a odseknuté končatiny a 64 hráčov na masívnych mapách. Ak teda chcete počas súbojov doslova stratiť hlavu, tak toto je pre vás asi tá najideálnejšia hra.


Ratchet & Clank: Rift Apart

Ratchet a jeho verný kamarát Clank sa vracajú v ďalšom dobrodružstve, ktoré bude tentokrát poznačené portálmi na cestovanie a ďalšou hrateľnou postavou Rivet. Hra, ktorá by mala ukázať zážitok, ktorý by nebolo možné spraviť na starej generácii konzol a ktorá má ohúriť nie len technológiu, ale aj vizuálom a hrateľnosťou.


Olympic Games Tokyo 2020 - The Official Video Game

Ak sa ani vy neviete dočkať Olympiády, tak si ju budete môcť zahrať aj vo virtuálnej podobe. Hru vyvíja spoločnosť SEGA a prinesie nám 80 národností a 18 športových podujatí, ktoré budú zahŕňať basketbal, boxovanie, futbal, tenis, beh na 100 a 110m a ďalšie disciplíny. Hra už vyšla v Japonsku v roku 2019, no u nás sme si na ňu museli počkať 2 roky.


Scarlet Nexus

Bandai Namco si pre nás pripravilo na jún akčnú RPG hru z pohľadu tretej osoby v ktorej sa chopíme role Yuito Sumeragi alebo Kasane Randall, členov Other Suppersion Force, ktorí majú za úlohu ochrániť New Himuka pred príšerami, ktoré sú známe ako Others. K dispozícii budeme mať zbrane na blízko, ale aj rôzne schopnosti, ktoré nám v tomto prostredí alternatívnej reality pomôžu.


Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk