Sony, PS5 mám veľmi rád, no toto sa nerobí...

Sony, PS5 mám veľmi rád, no toto sa nerobí...

 

Poznáte to aj vy, kúpite si, alebo dostanete niečo nové a máte to len chvíľu, keď prídete na to, že je to pokazené alebo nejakým spôsobom vadné.


Toto sa stalo aj mne. Keď mi domov prišla PS5, bol som nadšený. Síce na začiatku sme mali pár nedorozumení, no nič, kvôli čomu by som ju zahodil do koša. To sa ale malo zmeniť, len som o tom ešte nevedel.
Zatiaľ, čo som si užíval nič nerušené hranie a testovanie, v úzadí na internete ľudia skúmali novú konzolu oveľa podrobnejšie ako ja, až našli nemysliteľné... Neodpustiteľnú chybu, ktorej sa Sony dopustilo...

Môj deň začal úplne normálne: ráno som vstal, umyl zuby, hodil do seba kávu a pomaly sa motal do práce. V práci mám občas čas na internety, tak si hovorím, pozriem sa na nejaké memečka, ktoré hýbu svetom. Samozrejme, začnem s videohrami a tu môj inak pohodový deň končí... Vidím obrázok ovládača DualSence zo strany, kde je USB-C port a logo. Je k tomu aj krátky popis: Logo Sony je nevycentrované, veľa šťastia to odteraz nevidieť.Úplne som zamrzol, že to nemôže byť pravda, to je isto len fotomontáž, toto by nám Sony nikdy neurobilo. Okamžite som nechal prácu prácou (priority) a letel domov overiť, či je to naozaj tak.
Rozkopnem dvere, letím hore schodmi, skokom na kolená kĺzavo prichádzam k playku a chytám ovládač. Zavieram oči, posledné modlitby ku všetkým videoherným bohom a začnem oči otvárať... Môj svet sa zrútil... je to tam... žiadna fotomontáž to nebola...Prečo Sony? Prečo? Smutne konzolu odpájam a nesiem do koša. Takto sa k zákazníkom nespráva. Toto sa proste nerobí... So slzami v očiach si líham na gauč a spomínam na tie krásne chvíle s PS4 Pro, kde bolo všetko symetrické a krásne. Ale môže to takto skončiť? NIE! Povedal som si, že napriek všetkým negatívnym okolnostiam s tým skúsim niečo robiť.
Otváram Word a píšem: SONYKopírujem do riadkov s rôznymi veľkosťami, kým nie je plná A4 a tlačím. Nedočkavo s nožnicami beriem z tlačiarne papier a strihám, prirovnávam, ale čo je najdôležitejšie – lepím na správne miesto.
Pozerám svoj výtvor a kameň, ktorý mi spadol zo srdca museli počuť aj v Hornej Marikovej. Dokonalé... Utekám do smetného koša a vyťahujem playko, aby som to oslávil hraním. Po tomto zážitku na internet nejakú dobu nepôjdem. Nie som platený inžinier, aby som robil prácu za niekoho iného... V nevedomosti je krása...

Tento článok je písaný ako recesia a nemal by sa brať vážne :-)

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk