Najčítanejšie články na Gamesite.sk za rok 2018

Najčítanejšie články na Gamesite.sk za rok 2018

 

Obsah článku

Čo vás v končiacom sa roku najviac zaujímalo?

Rok 2018 bol pre Gamesite.sk rokom nájdenia novej stability. No aj napriek tomu sme tvrdo pracovali na tom, aby sme vám priniesli čerstvé a zaujímavé informácie, pričom sme sa snažili tradičné portfólio sme sa snažili rozšíriť o väčšie množstvo názorových blokov a tematických článkov. Otázkou tak zostáva, čo vás v roku 2018 najviac zaujímalo a preto sme pre vás zhrnuli zoznam 25-najčítanejších článkov a TOP 10 najčítanejších recenzií.

1. Najviac vás v roku 2018 zaujímali špekulácie ohľadom novej Playstation 5, ktoré sa objavili v novembri a ktoré predstavujú víziu konzoly, ktorá príde pravdepodobne v roku 2020


2. Na druhom mieste v čítanosti sa objavila praktická novinka, ktorá upozorňovala na problémy, ktoré spôsobil bug v systéme konzoly Playstation 4 a vďaka ktorému ste si mohli zarobiť na malér.


3. Špekulácie v kombinácii so sériou GTA patria vždy medzi to najčítanejšie v každom roku a GTA VI v roku 2021 určite patrí medzi tie, ktoré vás zaujali.


4. Zaujímavé sú pre vás aj články z oblasti e-športov a hlavne nečestní hráči, ktorí sa vyskytujú aj v tejto športovej oblasti.


5. Veľmi pekný moment počas odovzdávania The Game Awards, kedy sa na pódiu objavili šéfovia troch súperiacich konzolových spoločností ukazujú akým nezmyslom sú konzolové vojny.


6. Aj keď výsledok nebol až taký pozitívny, ohlásenie Playstation Classic určite vyvolalo vlnu záujmu. Veď tých, ktorí na tejto konzole vyrastali je predsa veľa a pripomenutie starých-dobrých časov nie je odveci.


7. Zaujal vás aj článok o hrách, ktoré očakávame pri vydaní novej konzoly Playstation 5. Zoznam je totiž určite lákavý.


8. Jedna z mála ne-herných noviniek, ktoré sa objavili na webe Gamesite.sk v roku 2018 sa prepracovala medzi tie najčítanejšie a to hlavne vďaka popularite Game of Thrones.


9. Ak ste sa chceli dozvedieť nové tipy a triky pri používaní konzoly Playstation 4 tak vám určite dobre poslúžil tento článok, ktorý vám odhalil zaujímavé rady.


10. Byť zatknutý kvôli tomu, že ste vyvíjali cheatovací softvér, to sa tak často nestáva a chudáci chlapci sa vďaka tomu dostali na chvost prvej desiatky čítanosti.


11. Najčítanejším autorským článkom na Gamesite.sk v roku 2018 bola úvaha o tom, či sa vám ešte oplatí investovať do súčasnej generácie konzol, keď sme tesne pred príchodom novej.


12. Fortnite patril medzi to najzaujímavejšie v hernom svete v tomto roku a Gamesite.sk nebol výnimkou. Odmeny pre hráčov sú totiž lákavé pre každého.


13. Fortnite má však aj svoje tienisté stránky a byť závislým na videohrách začína byť skutočnou a problémovou diagnózou. Keby tak niektorí rodičia vedeli, že existujú elektrické káble.


14. Ďalšou tienistou stránkou Fortnite je poškodenie vzťahov, ktoré je často príčinou rozvodov. Ako napríklad vo Veľkej Británii.


15. Výpredaje sú vždy zaujímavou témou, či už ide o tie na Steame, PSN alebo Xbox Live. Zistenie, že môžete pri nákupe hier ušetriť vždy pomôže.


16. Battlefield V bol jedným z najčastejších terčov posmechu (popri Falloute 76) v roku 2018 a často oprávnene. DICE a marketing EA nepristupujú k hre veľmi dobrým spôsobom a to sa odráža aj na reakciách.


17. Ďalšia novinka, tentokrát o výpredaji počas Čierneho Piatku. Takýto typ noviniek je vždy zaujímavý.


18. Ďalším autorským článkom je ten nedávny, ktorý hodnotí nie príliš pozitívny stav v ktorom sa nachádzajú veľký, tzv. AAA vydavatelia.


19. Od budúceho roka bude možné na Playstation konzolách zmeniť svoje PSN meno. Nie je to však až tak jednoduché ako by sa mohlo zdať a táto zmena môže so sebou priniesť viaceré problémy.


20. Výpredaje zaujímajú aj hráčov na konzole Xbox One a Vianočný výpredaj je ideálny čas, ako získať viacero zaujímavých hier za nižšie ceny.


21. Jedna z najlepších hier tohto roka sa s hráčmi asi ani nemohla rozlúčiť lepším spôsobom ako týmto a fanúšikovia to určite ocenili.


22. A opäť raz ten Fortnite. Pretože zabiť vlastnoručne viac ako tretinu zo 100 hráčov v jednom zápase je určite výkon hodný uznania.


23. Playstation Classic je konzola, ktorá používa bežne dostupný emulátor a možno aj preto bola jej ochrana prelomená niekoľko dní po vydaní.


24. Ďalšie kolo konzolových vojen sa pripravuje na rok 2020 a Microsoft vyzerá byť veľmi odhodlaný. Táto ponuka vyzerá určite zaujímavo.


25. A na záver je tu veľmi pekné pripomenutie si konca prvej svetovej vojny prostredníctvom hry Battlefield 1.

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk