Nevšedné vianočné darčeky pre všetkých hráčov

Nevšedné vianočné darčeky pre všetkých hráčov

 

Je tretia adventná nedeľa a vy ešte nemáte pre vášho hráča vybraný vianočný darček?

No máte dilemu, pretože dotyčný už má doma všetky druhy hracích konzol a hier toľko, že by sa nevošli na príves nákladiaka. Aj navzdory tomu sa neustále sťažuje, že nemá čo hrať? Poznáme to všetci. Podobným syndrómom trpia aj všetky ženské šatníky, ktoré div neroztrhne od preplnenia, ale námietka je jednoznačná: ,,Zlatko, musíme ísť nakupovať, ja si nemám čo obliecť!" Ach tá márnotratnosť, raz nás všetkých zabije. Ale iné som chcel.

Ak gamer, ktorého máte doma celý rok poslúchal a postráda práve niektorú z hier, ktoré by si mal každý správny "drvič" zahrať, tak určite neprehliadnite článok Ktorá videohra najviac poteší hráča pod vianočný stromček. No a pokiaľ by ste chceli nové herné "železo" hoďte očko aj na 4 PC zostavy, ktoré potešia každého hráča. Stále je tu však šanca, že všetky tieto veci už doma máte, alebo ste sa jednoducho tento rok rozhodli pre čosi originálnejšie. Práve preto mám pre vás výber nevšedných darčekov pre všetkých hráčov.

Kniha s hernou tématikou

Kniha s hernou tématikou, prípadne knižné príbehy, ktoré dostali vlastnú videohernú podobu tiež zaručene poteší. Ak máte doma správneho geeka, určite nepohrdne dobrou knižkou, ktorá mu rozšíri herný zážitok. Napríklad Sapkowskeho Zaklínač je skutočne majstrovské dielo, ale je aj mnoho iných. Svet Warcraftu dostal hneď niekoľko kníh, rovnako aj séria Diablo, či Assassin's Creed.

Predplatné magazínu o hrách

Pri čítaní ešte chvíľku zostaneme. Pravidelné informácie zo sveta hier sú pre nás hráčov veľmi dôležité. Preto určite nebude zlý nápad potešiť toho vášho práve takýmto predplatným. Čerstvé informácie zo sveta hier a technológií nie sú nikdy na zahodenie. Navyše tento druh darčeku je aj "budgetový", takže vaša peňaženka nezaplače.

Herný merchandise

Herný merchandise, teda oblečenie s témou hier. Aj takto môžete rozšíriť zbierku a potešiť nejedného zanieteného hráča. Ani tu nie je núdza o výber stačí len vedieť, ktorá herná séria, či postava je tá najobľúbenejšia. Od mikín, cez tričká po tenisky, zoženiete takmer čokoľvek.

Figúrky a iné zberateľské predmety

Merch to nie je len oblečenie. Vášeň k hrám so sebou často spája aj iné koníčky a okrem čítania kníh, či magazínov to môže byť aj zbieranie predmetov s hernou tématikou. Figúrka obľúbeného hrdinu, či replika stredovekej zbrane, ale pokojne aj celá výstroj. Tu je výber naozaj obrovský. Často krát predmety zo zberateľských edícií bývajú v obmedzenom počte, takže takýto dar bude určite aj vzácny.

Darčeková poukážka na nákup

Darčeková poukážka je vhodným predmetom na obdarovanie pre tých menej nápaditých, avšak nič s ňou nepokazíte a obdarovaný si tak bude môcť vybrať predmet, hru, či knižku presne podľa svojho gusta.

Hráčske kreslo, alebo sedací vak

Hranie hier je veľmi náročný proces, ktorý mnoho krát zaberie desiatky hodín týždenne. Dôležité je pri tomto množstve presedeného času chrániť si chrbticu kvalitným kreslom. Herné kreslo perfektne osvieži každú hráčsku noru a pokiaľ je aj kvalitné, tak uľahčí veľa krát neľahký priebeh dlhodobého hrania. Ak máte doma konzolového hráča, porozmýšľajte tiež nad sedacím vakom, ktorý nie je taký priateľský ku chrbtovým stavcom, ale zato perfektne spríjemní pohodlie pred televíziou.

Vstupenka na hernú výstavu

Čo by mohlo byť parádnejším darčekom ako pozvanie do hráčskeho neba? Žiaľ všetky výstavy máme už za sebou a tie budúcoročné ešte nespustili predaje lístkov. Jedinou možnosťou v tejto kategórii sú vstupenky na bratislavskú AnimeSHOW 2019, ktorá sa uskutoční v marci 2019. Tento festival bude rajom pre fanúšikov japonskej kultúry, anime ale aj JRPG žánru. Tieto vstupenky už majú spustený predpredaj.

Nádoba na moč a mini chladnička  :-)

No a na záver trocha samopaše. Požehnaním každého hráča by bolo mať aspoň 25 litrový mechúr, aby nemusel od internetového zápolenia odchádzať v tom najlepšom. Nový mechúr zoženiete len ťažko, ale externé rozšírenie kapacity by možné bolo. Nádoba na moč vyrieši všetky neľahké herné situácie. Minimálne čo sa vyprázdňovania týka. Mini chladnička potom úspešne doplní nie len vypustené tekutiny.

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk