November prinesie množstvo očakávaných hier

November prinesie množstvo očakávaných hier

 

Na ktoré z nich sa tešíte?

Herné Vianoce sú v plnom prúde a to november by mal byť zlatým klincom celoročného programu. Október bol však v tomto roku veľmi silný, preto sa pozrime, na čo sa môžeme tešiť v predposlednom mesiaci tohto roka.

Začneme trochu netradične, no je potrebné potešiť fanúšikov platformy Nintendo Switch. Tí sa totiž v novembri dočkajú portov viacerých skvelých hier. Najprv to bude Diablo III: Eternal Collection, 2. novembra. Následne sa dočkajú kvalitnej adventúry Valiant Hearts už 8. novembra a 16. novembra sa dočkajú portu šiesteho dielu Civilization.

Overkill’s The Walking Dead – 6. november – PC

Táto hra je očakávaná najmä kvôli histórii štúdia (sú to tvorcovia série Payday) a populárnej licencie. Ukážky, ktoré sme doteraz videli síce nehýrili nejakým nadšením, no autori mali stále možnosť na hre pracovať. Navyše, konzolové verzie tejto hry boli odložené na rok 2019, čo taktiež nepridáva na optimizme, no možno sa mýlime a táto hra bude jednou z najlepších hier tohto roka. Dúfame.

Hitman 2 – 13. november – PC, Xbox One, PlayStation 4

Druhý diel Hitmana, ktorý je vlastne siedmym dielom série s holohlavým zabijakom. No toto je druhý diel po reštarte série. A reštart sa vydaril veľmi dobre a až na zopár problémov (epizodické vydávanie, nedokončenosť v niektorých aspektoch) išlo o jednu z najlepších hier v sérii. Dvojka chce zobrať to dobré a pridať navyše ďalšie zaujímavé prvky. Fanúšikovia si určite prídu na svoje.

Spyro Reignited Trilogy – 13. november – Xbox One, PlayStation 4

Po obrovskom úspechu Crasha Bandicoota sa Activision rozhodol dať šancu aj ďalšej legendárnej značke, ktorú si určite pamätajú tí skôr narodení. Spyro the Dragon je obľúbenou postavičkou a všetko nasvedčuje tomu, že autori si na vylepšení grafiky a ďalších aspektov hry dali veľmi záležať. Preto sú už len dve otázky. Či sa hre podarí mať taký úspech ako Crash a či sa dočkáme PC verzie.

Fallout 76 – 14. november – PC, Xbox One, PlayStation 4

Pokus. Takto by sa dala charakterizovať táto hra. Je to totiž pokus preniesť RPG od Bethesdy a pretvoriť ho na hru pre viacerých hráčov. Mnoho prvkov bolo kompletne zmenených, no hra sa do veľkej miery hrá stále ako Fallout, čo určite poteší mnohých. No okolo hry panujú veľké otázniky. Každopádne, za pokus to hádam stojí.

Pokémon: Let’s Go, Pikachu! A Let’s Go, Eevee! – 16. november – Nintendo Switch

Nintendo ide počas tejto jesene do boja so starými zbraňami. Teda, starými zbraňami v novom šate. Pokémoni sa vracajú. A tentokrát nejde o hľadanie Pokémonov v prírode, ale o plnohodnotný prírastok do série, aj keď zopár inšpirácií z mobilnej Go! Verzie prišlo.

Battlefield V – 20. november – PC, Xbox One, PlayStation 4

Battlefield prichádza s novým dielom. Tentokrát sa vrátime do 2. svetovej vojny, kde prežijeme príbehy vojakov, no hlavne zažijeme obrovské boje za prítomnosti pechoty, tankov a lietadiel. Aj keď odhalenie hry nebolo práve najšťastnejšie, beta nám ukázala, že sa máme skutočne na čo tešiť. Uvidíme teda, či hra poteší, rovnako ako jej predchodcovia.

Darksiders III – 27. november – PC, Xbox One, PlayStation 4

Tretie pokračovanie série, na ktoré sme si museli počkať veľmi dlho. Séria prežila bankrot vydavateľa a aj rozpustenie štúdia Vigil, ktorého členovia vytvorili Gunfire Games a práve oni pracujú na treťom diele. V hre sa teraz chopíme postavy Fury, ktorá potrebuje zlikvidovať sedem smrteľných hriechov, ktoré po apokalypse ľudstva pustošia Zem.

Artifact – 28. november – PC

Valve vydáva novú hru! A nie, nie je to nový Half-Life. Namiesto toho nás vývojári a tvorcovia Steamu poctia kartovou hrou, ktorá vychádza z motívov Doty. Pre niekoho nezaujímavá ponuka, pre iných lákavý koncept a konkurent pre Gwent, Magic či Heartstone. Uvidíme či sa tejto hre podarí preraziť v ťažkej konkurencii.

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk