TOP 5: Mobilné hry hýbu svetom a týchto päť hier by určite nemalo ujsť vašej pozornosti

TOP 5: Mobilné hry hýbu svetom a týchto päť hier by určite nemalo ujsť vašej pozornosti

 

Či už chcete, alebo nie, mobilné hry sa čoraz viac týkajú väčšej populácie hráčov. Veď ruku na srdce, kto z vás si nikdy nezahral na mobile nejakú hru? Navyše, mať hru vo vačku bolo vždy snom každého hráča už od čias slávnej konzoly GameBoy. Tak prečo sa tomu brániť? Dnes sa v tomto článku pozrieme na päť hier, ktoré by vo vašom mobilnom zariadení určite nemali chýbať.

PlayerUnknown's Battlegrounds

Hoci sa PC verzia v poslednej dobe neteší tak veľkému úspechu, ako to bolo na jej počiatku, mobilnej verzii sa darí pomerne dobre. Tak isto ako na PC, aj tu bojujete na život a na smrť s desiatkami nepriateľov z celého sveta. Na spustenie tejto hry však budete potrebovať o niečo silnejší hardvér v mobile, takže ak máte lacnejší telefón, môžete naraziť na problém "sekania hry". Na druhú stranu, tá grafika v hre je naozaj pekná!

PUBG Mobile si môžete stiahnuť v obchode Google Play a iTunes.Injustice 2

Injustice 2 prináša veľkú hŕbu zábavy zo sveta DC Comics. Nájdete tu desiatky hrdinov, ktorých môžete poznať z komiksov či filmov. Budete proti sebe bojovať v štýle hier ako Street Fighter alebo Mortal Combat. Hoci, plnohodnotnú bojovú hru si skôr užijete na konzole PlayStation 4, kde táto hra vyšla už pred nejakou dobou, ak však nemáte čas a ani peniaze na konzolové hranie, jednoznačne vyskúšajte aj túto mobilnú verziu. Rozhodne neoľutujete.

Injustice 2 Mobile si môžete stiahnuť v obchode Google Play a iTunes.


The Sims™ Mobile

Hra od Electronic Arts, ktorú množstvo hráčov pozná vďaka PC verzii, sa túto jar dostala aj na mobilnú platformu. Aj tu sa budete starať o svoj charakter a rodinku, navštevovať priateľov, hľadať lásku a šťastie. The Sims Mobile nie je vôbec náročnou hrou na hardvér a aj napriek tomu vyzerá veľmi podarene. Tak čo, vyskúšate si ju?

The Sims Mobile si môžete stiahnuť v obchode Google Play a iTunes.Knights of Pen & Paper +1

Hľadáte mobilnú hru, ktorá ponúka kopec zábavy za málo peňazí? Potom určite hoďte očkom po hre Knights of Pen & Paper, ktorá patrí medzi veľmi obľúbené hry v šírom svete. Budete v nej hrať akúsi verziu hry Dungeons & Dragons a to do slova a do písmena. Knights of Pen & Paper nájdete vo viacerých verziách a ak si chcete užiť čo najviac, určite vyskúšajte verziu, ktorá síce stojí 5,49 €, no nebude vás na každom kroku otravovať s mikro-transakciami.

Knights of Pen & Paper +1 si môžete stiahnuť v obchode Google Play a iTunes.


Hungry Shark World

Chceli by ste si niekedy vyskúšať, aké je to byť krvilačným žralokom, ktorý loví ľudí na pláži, morské rybičky a neopatrných potápačov? Hungry Shark World vám to všetko dovolí. Po grafickej stránke veľmi dobre spracovaná hra, prináša navyše množstvo zábavy do vrecka. A verte či nie, na morskom dne číha aj na obyčajného žraloka veľká hŕba nástrah.

Hungry Shark World si môžete stiahnuť v obchode Google Play a iTunes.Poznáte aj vy nejaké skvelé mobilné hry? V tom prípade určite neváhajte a napíšte nám do komentárov, ktoré sú to. Sme zvedaví!

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk