RECENZIA: High Score – dokumentárny seriál pre všetkých hráčov videohier

Keď sa túto otázku opýtate bežného hráča videohier, určite zaváha. Ak sa to však opýtate zarytého fanúšika, jeho odpoveď bude jednoznačná – „Áno!“. Veď ak je váš koníček skutočne vašim koníčkom, treba poznať nielen dnešnú situáciu, ale aj celú históriu, ktorá tento fenomén doviedla až tam, kde sa momentálne nachádza. A že začiatky bývajú extrémne ťažké, to vám snáď vravieť nemusím...

 

MEGAČLÁNOK: Všetko čo vieme o novej konzole PlayStation 5

Tento týždeň bol veľmi zaujímavý, teda aspoň čo sa video-herného priemyslu týka. Napriek všetkým negatívnym informáciám, s ktorými sa stretávame posledné dni, aspoň niečo pozitívne prišlo z Japonskej spoločnosti. Mnohí budú nesúhlasiť a sú nespokojní ale dôležité je, že sme sa dozvedeli aspoň niečo, nie?

 

Ako tieto týždne zabaviť svoje deti? Máme pre vás tipy na tie najlepšie hry!

Tak a máme to tu. Svetová zdravotnícka organizácia potvrdila, že vo svete zúri pandémia a ľudia radšej ostávajú doma. Niektorí musia, iní zas dobrovoľne v rámci prevencie. A ako v najbližších dvoch týždňoch zabaviť svoje ratolesti doma? To sa isto pýtajú mnohí rodičia a my máme odpovede.

 

Canon predstavuje nové objektívy, foťáky, šikovnú tlačiareň, či cloudové riešenie

Značku Canon asi nie je potrebné predstavovať, keďže ide (nielen medzi profesionálnymi fotografmi) o pojem spájaný s kvalitou a nie iba jednoduchým zachytávaním spomienok. Predstavovať však už treba nové produkty a riešenia z pera tejto spoločnosti. Preto sme sa boli osobne pozrieť, čo za novinky si na tento rok prichystali pre profíkov, úplných amatérov a všetkých ľudí medzi týmito dvoma extrémami.

 

Ďalšie články...

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk