• Hlavná stránka
  • Republeague
  • Slovenský CS:GO organizátor REPUBLEAGUE prichádza po úspešnej prvej sezóne so sériou štyroch komunitných turnajov. Vystrieľať si môžeš s kamarátmi počas letných víkendov až 2 000 eur.
Slovenský CS:GO organizátor REPUBLEAGUE prichádza po úspešnej prvej sezóne so sériou štyroch komunitných turnajov. Vystrieľať si môžeš s kamarátmi počas letných víkendov až 2 000 eur.

Slovenský CS:GO organizátor REPUBLEAGUE prichádza po úspešnej prvej sezóne so sériou štyroch komunitných turnajov. Vystrieľať si môžeš s kamarátmi počas letných víkendov až 2 000 eur.

S prípravami na Season 2 ti REPUBLEAGUE prináša možnosť porovnať si sily s domácim Counter-Strike regiónom. Poskladaj si vlastný roster a hraj štyrikrát o 500 eur! 

O REPUBLEAGUE sme prvýkrát počuli v marci tohto roku. Po dvoch víkendových Community Cups prišiel slovenský organizátor s veľkolepou správou o dvojmesačnom turnaji s prize poolom vo výške 60-tisíc eur. Česko-slovenská štvorica SINNERS, Entropiq Prague, eSuba a Sampi tu čelila 12 elitným európskym tímom. Hlavnú výhru turnaja zožali bulharskí SKADE, no teraz však prichádza rad na teba.

Počas letnej pauzy sa môžeš zúčastniť ďalších štyroch Community Cups. Pravidlá sú jednoduché. Stačí ti poskladať si tím piatich hráčov a zaregistrovať sa na FACEIT-e. Turnaj je určený pre česko-slovenský región, no jeden zahraničný hráč na tím je povolený. Ak sa spomedzi 128 tímov prebojuješ pavúkom do druhého hracieho dňa víkendu, tvoj tím čaká semifinálový a prípadný grandfinálový zápas, ktorý REPUBLEAGUE odstremuje na svojom Twitch kanáli. O komentovanie týchto zápasov sa postará známa trojica Joshua, SajmoN a TheRoughBaby.

Od júla máš štyri šance zúčastniť sa:

  • 24.7. - 25.7.
  • 31.7. - 1.8.
  • 7.8. - 8.8.
  • 14.8. - 15.8.

Predošlé dva komunitné turnaje od REPUBLEAGUE získali fantastickú odozvu. Okrem amatérskych zoskupení sa pridali aj tímy ako Entropiq Prague či eSuba. Bojovníci zo silver a gold rankov si tak mohli vyskúšať aké je to hrať proti profesionálom. Turnaje priniesli rôzne prekvapenia a vtipné momenty. Zúčastnil sa ich aj streamer Andrej “AndyBee” Bičan, ktorý sa po dvoch kontumačných výhrach a devastujúcej prehre 0:16 presunul radšej za komentátorský mikrofón k Joshuovi.

Zatiaľ čo REPUBLEAGUE pokračuje s prípravami na veľkolepý Season 2, neváhaj a prihlás sa. Ak ti chýbajú spoluhráči, na REPUBLEAGUE Discorde nájdeš kopu potenciálnych fraggerov do svojho dream-teamu. Zaregistruj celý svoj matchmaking squad už dnes a zabojujte spolu o 4x 500 eur! A nezabúdaj, hrá sa aj de_ancient.

Zdroj: TS

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk