Odmietnuté Dota 2 redizajny: Ako z hrdinu mohol byť dinosaurus

Občas sa stáva, že herné postavy sa hráčom zunujú. Že je čas niečo zmeniť, niečo vylepšiť. Príkladom môžu byť rôzne modely hlavne v online hrách, MMORPG a MOBA žánroch. Takejto premeny sa dočkal aj jeden z hrdinov Dota 2. Faceless Void možno nemá tvár, ale jeho výzor sa dočkal malej prerábky. Niekomu sa môže nový model páčiť, niekomu nie, ale rozhodne nebola táto finálna podoba jediná možnosť, ako to mohlo dopadnúť.

 

Phineas a Ferb across the 2nd Dimension - Recenzia

Cestovanie naprieč alternatívnymi dimenziami môže byť nesmierna zábava ponúkajúca množstvo možností, ako hráčovi ponúknuť variabilný herný zážitok. Šialený svet Phineasa a Ferba, kde je tajným agentom zachraňujúcim svet vtákopysk, ponúka možnosť vymyslieť naozaj aj tie najšialenejšie šialenosti. Ale má okrem toho hra čo ponúknuť?

 

Geronimo Stilton Return to the Kingdom of Fantasy Videogame - Recenzia

Dúhový jednorožec! Je niečo lepšie? Áno, predsa Dúhový drak! To všetko a oveľa viac nájdete v hre Geronimo Stilton: Return to the Kingdom of Fantasy Videogame. V tomto kráľovstve zažijete mnohé dobrodružstvá s kamarátmi, ktorí vo svojej bizarnosti o nič viac nezaostávajú za vyššie zmienenými tvormi. Spomaľme však na chvíľku a poďme si najprv hru predstaviť.

 

The Mystery Team - Recenzia PSP

PlayStation Portable je už dýchavičná, zastaraná platforma, ktorú zničilo najmä pirátstvo. Napriek tomu na ňu Sony naďalej vydáva nízkorozpočtové hry pre deti. The Mystery Team je, zatiaľ, poslednou z nich. Je táto hra, podobne ako posledné tituly na PS2 a NDS, malým skvostom alebo ďalším z množstva nepodarkov?

 

Invizimals: The Lost Tribes - Recenzia PSP

Ďalší rok, ďalšie Vianoce a ďalšie pokračovania hier pre detské publikum. Tento zaužívaný kolobeh sa tak rýchlo nezmení a kto sa chce udržať v povedomí, musí sa pravidelne venovať svojej značke. Inak to nie je ani v prípade série Invizimals, ktorej najnovší prírastok sa &predáva s podtitulom The Lost Tribes.

 

Geronimo Stilton In Tthe Kingdom Of Fantasy

Priznám sa, že som už trochu mimo sveta detských rozprávok. Preto je pre mňa fenomém Geronimo Stiltona neznámy a bol som prekvapený, akej sa teší popularite v Taliansku, odkiaľ pochádza a inde v zahraničí. Ponorme sa spoločne do jeho prvého herného drobrodružstva - očarí aj vás?

 

Disney Pixar Cars 2 - Recenzia PSP

Stalo sa už zvykom, že k populárnym filmom (a najmä tým animovaným) vznikajú aj sprievodné hry. K tohtoročnému animovanému filmu od Disney, pokračovaniu Cars, vyšli celkom slušné pretekárske hry na PS3 a X360. S menším oneskorením sa na trh valí aj ich menší, prenosný braček - ako obstojí v konkurencii svojich veľkých súrodencov?

 

EyePet Adventures - Recenzia PSP

Herná sezóna 2011 je v plnom prúde, blíži sa čas vianočný, a tak sa nie je čo čudovať, že sa roztrhlo vrece s produktami pre deti. Veď to je tá najvhodnejšia doba na nákup hračiek, ktoré majú aspoň na chvíľu utíšiť nenásytnú detskú žiadostivosť. EyePet Adventures sa do tejto kategórie dokonale hodí.

 

Patapon 3 - Recenzia PSP

Séria Patapon patrí k najúspešnejším na PlayStation Portable a prvý diel bol zaradený aj do kolekcie Essential games. Rytmická hra postavená na netradičnom princípe, kde hráte za božskú entitu a ovládate armádu národa Pataponov pomocou rytmov, sa vracia od základov prepracovaná a s rockovejším nádychom!

 

EyePet - Recenzia PSP

Váš mladší súrodenec, prípadne ratolesť, vám stále píli uši, že chce na Vianoce dostať domáce zvieratko? A prízvukuje, že musí byť malé, roztomilé a chlpaté? A také, o ktoré sa netreba veľa starať? Už vidíte ten typický scenár, keď dieťa po polroku stratí záujem a ostane vám na krku? Možno je načase vyskúšať EyePet.

 

Invizimals: Shadow Zone - Recenzia PSP

Som jedným z tých, ktorým na PSP chýbajú Pokémoni. Ako alternatívu som vyskúšal odpoveď na túto sériu od Sony – Invizimals Shadow Zone. Dokázalo toto pokračovanie úspešnej hry Invizimals naplniť moje očakávania? Alebo sa jednalo o úplne iný zážitok?

 

Ďalšie články...

  • 1
  • 2
 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk