Star Wars: Eclipse je naďalej vo vývoji, no hra ešte nie je pripravená

Star Wars: Eclipse je naďalej vo vývoji, no hra ešte nie je pripravená

 

Na ukážku si počkáme.

Na The Game Awards 2021 Quantic Dream oznámilo príbehovú hru Star Wars Eclipse. A od toho momentu sme o nej nepočuli a správy o problémoch v štúdiu a pri vývoji hry neveštili nič dobré.

Ak ste sa však obávali, že projekt bol zrušený, tak počas Tokyo Game Show prezradila vice-prezidentka štúdia Lisa Pendse, že hra naďalej existuje a je v aktívnom vývoji: „Môžem povedať, že stále existuje? Pretože existuje. Len nie je pripravená. Dusí sa to."

Keď sa ujala slova, tak sme sa dozvedeli čo-to aj o samotnej hre: „Pri ohlásení Star Wars Eclipse sme sa sústredili na to, aby bolo jasné, že ide o akčnú adventúru, ktorá má všetky prvky, ktoré očakávate a chcete od titulu Quantic Dream, teda zložito sa rozvetvujúce príbehy, viacero hrateľných postáv. Nie je tu žiadny koniec hry. Ktokoľvek môže zomrieť, môže sa stať čokoľvek a príbeh akoby pokračuje, takže tie podpisy tam stále sú. Ale to, čo sme robili, je ešte väčšie zvyšovanie našich skúseností v oblasti hrateľnosti.“

Je teda zrejmé, že Star Wars Eclipse už nebude „interaktívnym filmom“ ako predchádzajúca produkcia štúdia.

Bohužiaľ sme sa však nedozvedeli cieľ vydania. Pendse prezradila, že ich nový majiteľ, spoločnosť NetEase im chce dať všetok potrebný čas a hra tak príde „keď bude pripravená.“ Podľa odhadov to však nebude skôr ako v roku 2026.

Zdroj: IGN

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk