Dragon’s Dogma 2 ukázal zlepšenia oproti jednotke

Dragon’s Dogma 2 ukázal zlepšenia oproti jednotke

 

Zatiaľ však nevieme dátum vydania.

Od vydania prvej Dragon’s Dogma hry uplynulo už viac ako 11 rokov a čakanie sa blíži ku koncu. Aj keď síce nevieme, kedy presne dvojka príde, tak Capcom si na výstavu TGS 2023 priniesol nové zábery z hrania a hra na nich vyzerá v celkom pokročilom štádiu vývoja.

V tomto videu môžeme vidieť všetky štyri Vocations, čo sú herné triedy v hre. The Fighter má jednoručný meč a štít a zameriava sa na boj zblízka. The Archer sa zameriava na útoky na diaľku, najmä proti lietajúcim nepriateľom s lukom a šípom. Môžu používať výbušné a oslepujúce šípy, pričom je podporované mierenie z tretej osoby.

The Mage je o mágii na diaľku, ale môže tiež liečiť a podporovať spojencov. Vyslovovanie pokročilejších kúziel si vyžaduje dlhšie zaklínadlá. A nakoniec je tu The Thief, ktorý používa dýku na údery na nepriateľov a po útokoch sa vzďaľuje pomocou rýchleho kroku.

Hra však umožní vytváranie hybridných herných tried cez systém Advanced Vocations ako napríklad Mystic Spearhand, ktorý ovláda duospear na boj na blízko a kúzla na diaľku. Vracia sa aj Magick Archer, ktorý dokáže vrhať magické šípy, poskytovať liečenie a podporu a zručnosť, ktorá spôsobuje poškodenie v širokom okolí, pričom obetuje HP. Nebude chýbať ani systém spoločníkov nazvaný Pawns.

Hra príde na PC, Xbox Series X/S a PlayStation 5.

Zdroj: Capcom

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk