God of War Ragnarök predal za 3 mesiace 11 miliónov kópií

God of War Ragnarök predal za 3 mesiace 11 miliónov kópií

 

Najrýchlejšie predávaná first-party hra Sony.

Po tom, čo sa God of War Ragnarök stal najrýchlejšie predávanou hrou v prvom týždni predaja (5,1 milióna kópií) asi nie je veľkým prekvapením, že skvelé predaje hry pokračujú. Vývojári zo štúdia Sony Santa Monica sa totiž na sociálnych sieťach pochválili, že hra predala viac ako 11 miliónov kópií a to za menej ako tri mesiace v predaji.

„Sme nesmierne poctení, že sa hry God of War Ragnarök oficiálne predalo 11 miliónov kópií," uviedla. Nič z toho by nebolo možné bez podpory našich fanúšikov, takže vám ďakujeme, že ste sa na túto cestu vydali s nami!“

Hra si tak udržala status najrýchlejšie predávanej first-party PlayStation hry, ktorý však v tomto roku môže pokojne ohroziť druhý Spider-Man.

Okrem faktu, že ide o naozaj skvelú hru s vysokými hodnoteniami pomohol predajom Ragnarök aj fakt, že veľkú časť predaja PlayStation 5 konzol v posledných mesiacoch tvoril bundle s touto hrou a tieto kópie sa do celkového počtu zarátavajú.

Iba pre porovnanie, nižšie nájdete časové obdobie toho, ako dlho trvalo prekonanie hranice 10 miliónov predaných kópií iným hrám od PlayStation Studios.

  • God of War (2018) – 1 rok a 2 mesiace
  • Horizon Zero Dawn – 2 roky
  • The Last of Us: Part II – 2 roky
  • Ghost of Tsushima – viac ako 2 roky
  • Marvel’s Spider-Man – viac ako 3 mesiace
Zdroj: Twitter

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk