Valkyrie Elysium vyjde koncom septembra, respektíve v polovici novembra

Valkyrie Elysium vyjde koncom septembra, respektíve v polovici novembra

 

Zmätení? Situácia nie je v skutočnosti zložitá.

Očakávaný piaty diel série Valkyrie, alebo Valkyrie Profile ak chcete, vyjde 29. septembra na PS4 a PS5 a 11. novembra na PC. Square toto ohlásenie dnes okorenilo aj novým trailerom a ohlásenými predobjednávkovými bonusmi.

Trailer, ktorý zobrazuje peknú porciu hrateľnosti pozostávajúcu z rýchleho hack and slash súbojového systému a sveta zasadeného do severských mýtov a legiend, nájdete o niekoľko riadkov nižšie. Povedzme si teraz trocha o predobjednávkových bonusoch, ktoré vyvolali veľké vášne hlavne v PC komunite. Ak si predobjednáte Digital Deluxe edíciu na PS4 alebo PS5, získate okrem in-game meča Svartaljr a 72 hodinového skorého prístupu k hre aj digitálnu kópiu PSP verzie legendárneho akčného RPG Valkyrie Profile, ktoré vyšlo pôvodne na PS1 (do Európy sa nedostalo) a ktoré je prvým dielom tejto série. Ako už asi tušíte, PC komunita vyšla naprázdno tak, že Valkyrie Profile na PC ako bonus nevyjde.

Uvidíme, či Square Enix vypočuje prosby PC hráčov a naportuje legendu Valkyrie Profile aj na ich platformu. Určite by sa to patrilo.

Zdroj: Gematsu, Square Enix

 

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk