Nové Call of Duty si budeme môcť otestovať netradične neskoro

Nové Call of Duty si budeme môcť otestovať netradične neskoro

 

Veľa času na nápravu nebude.

Podobne ako každý rok, aj teraz si budeme môcť pred vydaním novej Call of Duty hry tento titul otestovať v uzavretom alebo otvorenom beta teste a vzhľadom na to, že tohtoročné Call of Duty vzbudzuje veľa nadšenia, tak je jasné, že o testovanie bude veľký záujem.

To však pravdepodobne nepríde tak skoro, ako sme boli pri Call of Duty sérii zvyknutí. Call of Duty insider RalphValve totiž tvrdí, že Activision plánuje spustenie testovania Call of Duty: Modern Warfare II až v druhej polovici septembra a teda niečo vyše mesiaca pred oficiálnym vydaním hry.

Je teda zrejmé, že v tomto prípade pôjde skôr o demo ako o beta verziu. A vzhľadom na marketingovú spoluprácu medzi Sony a Activisionom si budú môcť hráči na PS4/PS5 zahrať betu trochu skôr.

Podľa RalphValve bude beta testovanie sprístupnené tým PlayStation hráčom, ktorí si hru preobjednajú v dňoch 15. a 16. septembra a 17. až 19. septembra sa k nim pridajú aj ostatní PlayStation hráči.

Zvyšok sveta si bude musieť počkať do 22. a 23. septembra, kedy bude beta prístupná pre všetkých, ktorí si hru predobjednali a 24. až 26. septembra sa beta sprístupní pre všetkých hráčov.

Vydanie hry je naplánované na 28. októbra na PC, Xbox a PlayStation.

Zdroj: VGC

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk