EA údajne plne odhalí skate. už v júli

EA údajne plne odhalí skate. už v júli

 

To, čo Activision zanedbal.

Už nejaký ten piatok vieme, že nové štúdio Electronic Arts s názvom Full Circle pripravuje reštart skateboardovej série skate. Nové informácie sme sa už dlhú dobu nedozvedeli, no čakanie sa pravdepodobne už čoskoro skončí.

Známy insider Tom Henderson totiž prezradil, že Electronic Arts plánuje plné odhalenie skate. hry už v júli tohto roka. To samozrejme neznamená, že sa automaticky dočkáme dátumu vydania, no znamená to, že hra je v tak pokročilom štádiu vývoja, že EA nám má čo ukázať. Podľa Hendersona hra v posledných mesiacoch podstúpila „hlboké testovanie“ a je „omnoho ďalej vo vývojovom cykle“ ako sa pôvodne očakávalo.

Hry by sme sa mali dočkať na konzolách Xbox a PlayStation a taktiež aj na PC platforme, kde séria zažije svoju premiéru.

Je to celkom paradox, že správy o odhalení novej skate. hry sa objavili iba deň po tom, čo sme sa dozvedeli, že Activision Blizzard zrušil projekt remaku hier Tony Hawk's Pro Skater 3+4. Zatiaľ čo Activision Blizzard tento žáner vyprázdnilo, tak EA chystá úplne novú hru. 

Zdroj: TryHardGuides

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk