Bloober Team odmietol potvrdiť, že pracuje na remaku Silent Hill 2

Bloober Team odmietol potvrdiť, že pracuje na remaku Silent Hill 2

 

Nie je to však jediná Silent Hill hra vo vývoji.

Internetom v posledných dňoch kolujú špekulácie, že poľské štúdio Bloober Team, ktoré naposledy vytvorilo hru The Medium v súčasnosti pracuje na remaku kultovej hry Silent Hill 2 pod záštitou Sony, ktorá výmenou za to získa časovú exkluzivitu.

Čo však na to hovorí samotné štúdio Bloober Team? To informáciu nepotvrdilo, no zároveň ani nevyvrátilo, takže oheň nádeje môže horieť aj naďalej. Hlavne vzhľadom na fakt, že samotné štúdio prezradilo, že spolupracuje na novej hre vrámci populárnej značky Konami.

„Nemôžeme komentovať ohľadom žiadnych špekulácií, pretože si vážime náš vzťah s partnermi. Ohlásenie spravíme čo najskôr, ako sa bude dať. Takže vtedy budete vedieť viac a oficiálne,“ povedal prezident štúdia Piotr Babieno.

Web VGC však medzitým vydal ďalšiu správu, kde citujú vlastné zdroje. Podľa nich okrem už spomenutého remaku Silent Hill 2 na ktorom má pracovať práve Bloober Team dostane séria Silent Hill ešte dvojicu nových projektov. Prvým z nich má byť menšia „epizodická“ Silent Hill hra, ktorú má mať údajne na starosti spoločnosť Annapurn Interactive (minimálne teda bola súčasťou rokovaní) a taktiež sa chystá hlavná Silent Hill hra, no pri nej zatiaľ nie je známe, kto je jej vývojárom.

Zdroj: VGC/IGN

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk