SEGA ešte pred pokračovaním Sonic série prinesie klasickú kolekciu Sonic Origins

SEGA ešte pred pokračovaním Sonic série prinesie klasickú kolekciu Sonic Origins

 

Hneď niekoľko edícií.

Vydavateľstvo SEGA oficiálne potvrdilo, že kolekcia Sonic hier príde na konzoly Xbox a PlayStation a PC a to už 23. júna pod názvom Sonic Origins.

Ide o hry Sonic the Hedgehog, Sonic the Hedgehog 2, Sonic CD a Sonic the Hedgehog 3 & Knuckles a za túto kolekciu hier zaplatíte 39,99€. Teda za predpokladu, že sa rozhodnete pre štandardnú edíciu.

SEGA sa totiž rozhodla, že jedna edícia starých hier nestačí a preto okrem štandardnej edície máte k dispozícii aj Digital Deluxe edíciu a taktiež aj trojicu DLC balíčkov – Start Dash Pack, ktorý získate automaticky, ak si kolekciu predobjednáte a taktiež aj Premium Fun Pack a Classic Music Pack.

SEGA oproti pôvodným hrám pridala nové animované cutscény a hry poskytnú dvojicu módov – Classic a Anniversary. Classic sa bude snažiť napodobniť 16-bitové originálne hry a Anniversary mód poskytne podporu širokouhlých obrazoviek. Hry dostali aj in-game vault v ktorom si môžete odomykať nový obsah.

Podľa vydavateľstva ide o malý predkrm pred vydaním hry Sonic Frontiers, ktorá je naplánovaná na záverečné mesiace roka 2022.

Zdroj: SEGA

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk