Tvorcovia Abandoned trvajú na tom, že hru nezrušili

Tvorcovia Abandoned trvajú na tom, že hru nezrušili

 

Vraj...

Včera sa zdalo, že katastrofa s názvom Abandoned je konečne zrušená a nebudeme tak musieť svoju pozornosť venovať niečomu, čo za to pravdepodobne nestojí. Vývojárske štúdio Blue Box Game Studios totiž začalo mazať zo svojich sociálnych sietí rôzne zmienky a tom, čo bude táto hra obsahovať a čakali sme, kedy príde oficiálne ohlásenie o zrušení.

Ohlásenie nakoniec prišlo, no hra zrušená nie je. Štúdio totiž prezradilo, že hra je stále vo vývoji, no už štandardne nič nejde podľa plánu: „Nedávno sme boli bombardovaní žiadosťami a otázkami ohľadom statusu hry Abandoned. Hlavne na poslednú špekuláciu týkajúcu sa Abandoned, že hra je zrušená. Našou odpoveďou je, že tieto špekulácie sú falošné.“

To je teda tá dobrá správa. Aj keď tu to závisí od uhla pohľadu. Tou horšou je fakt, že Abandoned: Prologue bol odložený na neurčito. Tejto ochutnávky hry sme sa mali dočkať počas prvého kvartálu 2022, ktorý sa však skončil včera a ničoho sme sa nedočkali. Teraz si na kúsok hry budeme musieť počkať o čosi dlhšie, aj keď je otázne, či o hru ešte vtedy niekto prejaví záujem. Vývojári tento odklad odôvodňujú tým, že podcenili vývoj a prológ bude vydaný vtedy, keď bude pripravený.

Už štandardne však vyjadrujeme svoje pochybnosti, ktoré sú opodstatnené vzhľadom na históriu štúdia.

Zdroj: Twitter

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk