Šéf Naughty Dog naznačil, že štúdio má vo vývoji trojicu projektov

Šéf Naughty Dog naznačil, že štúdio má vo vývoji trojicu projektov

 

Celkom zrejmé...

Naughty Dog sa v od vydania Uncharted 2 prepracovalo do pozície jedného z najoceňovanejších a najuznávanejších herných štúdií v stajni PlayStation Studios. A preto asi nikoho neprekvapí, že hráči ich ďalšie kroky sledujú veľmi pozorne a čakajú na nové ohlásenia.

A zdá sa, že štúdio je naozaj veľmi zaneprázdnené a potrebujú ďalšiu pomoc. Aj preto na svojich účtoch na sociálnych sieťach zverejnili, že hľadajú vyše 50 nových vývojárov, ktorí rozšíria rady tohto štúdia.

A k tomu sa pridal aj jeden z dvojice šéfov štúdia Neil Druckmann, ktorý však zároveň naznačil, že štúdio pracuje na trojici herných projektov.

Pre tých, ktorí pozorne sledujú dianie v Naughty Dog alebo PlayStation Studios to však asi veľkým prekvapením nebude. Už dlho sa (a z dobrých zdrojov) hovorí o tom, že Naughty Dog pracuje na remaku prvého The Last of Us, ktorého sa pravdepodobne dočkáme spolu s chystaným seriálom od HBO. Taktiež je verejným tajomstvo, že Naughty Dog pracuje na Factions multiplayeri pre The Last of Us: Part II. Tretí projekt je však zahalený rúškom tajomstva.

Zdroj: Twitter

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk