Sony chystá údajne na február veľkú prezentáciu, kde uvidíme aj Hogwarts Legacy

Sony chystá údajne na február veľkú prezentáciu, kde uvidíme aj Hogwarts Legacy

 

State of Pray.

Sony má poriadne nabitú prvú polovicu roka 2022. Od PC portu God of War, cez PS5 verziu Uncharted 4 a Lost Legacy až po trojicu Horizon Forbidden West, Gran Turismo 7 a Forspoken. A GhostWire: Tokyo je stále bez dátumu vydania. A nakoľko hier málo nebude, tak určite sa dočkáme aj nejakých prezentácií, ktoré nám v tradičnom Sony štýle tieto hry priblížia.

A prvé takáto prezentácie sú podľa známeho insidera Toma Hendersona naplánovaná na mesiac január a február a dokonca aj naznačil, čoho by sme sa počas tejto prezentácie mohli dočkať.

Počas mesiaca január by sme sa totiž mali dočkať nových informácií o hrách Gran Turismo 7 a GhostWire: Tokyo. Jeho odôvodnením je fakt, že mnoho členov herných médií dostalo pozvánky na tzv. preview podujatia a tým pádom budú v priebehu januára zverejňovať svoje dojmy z týchto hier a tieto prvé dojmy budú sprevádzať marketingové materiály priamo od Sony.

Následne vo februári by sme sa mali dočkať väčšej prezentácie, kde by sme mali vidieť v akcii hry Sifu a Horizon: Forbidden West – obe vychádzajú práve vo februári. Navyše k nim by sa mala pridať hra Hogwarts Legacy, ktorá síce nie je exkluzivitou, no Sony má marketingové práva na hru. Podľa Hendersona je Warner Bros. pripravené začať prezentáciu hry, pričom vydanie je naplánované na tretí alebo štvrtý štvrťrok 2022. Marketing sa tak má odraziť od úspešného HBO programu Harry Potter Reuninon, kde sa herci z filmovej ságy stretli po rokoch.

Zdroj: Youtube

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk