Quantic Dream pracuje údajne okrem nového Star Wars aj na druhej AAA hre

Quantic Dream pracuje údajne okrem nového Star Wars aj na druhej AAA hre

 

A možno ste ju už videli.

Čo robí francúzske štúdio Quantic Dream v „post-Sony“ ére? To sme sa dozvedeli počas decembrového The Game Awards, kedy sme sa dočkali ohlásenia Star Wars Eclipse, novej multiplatformovej príbehovej hry. Podľa nových informácií to však nie je jediná hra na ktorej sa v útrobách štúdia pracuje.

Twitter užívateľ AccountNGT, ktorý na začiatku decembra predčasne vyzradil ohlásenie Star Wars Eclipse totiž tvrdí, že druhá časť štúdia pracuje na ďalšej AAA hre, ktorá čerpá svoju inšpiráciu z The Dark Sorcerer dema, ktoré štúdio vydalo na začiatku PlayStation 4 generácie.

Malo by ísť o „humornú“ hru na ktorej pracuje hlavný tím štúdia v Paríži a tento projekt by mal byť technologicky pokročilejší ako Star Wars Eclipse, no hra je údajne stále plánovaná ako cross-gen projekt. Scenáristom hry je David Cage a hra sa má pýšiť nelineárnym príbehom.

Oficiálne však nič z toho potvrdené nebolo, no pre Quantic Dream nie je prepracovanie technologického dema do podoby plnej hry ničím cudzím. Hra Detroit Become Human započala svoj vývoj ako technologické demo s názvom Kara.

Zdroj: Twitter

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk