Hogwarts Legacy údajne príde až v druhej polovici 2022

Hogwarts Legacy údajne príde až v druhej polovici 2022

 

Ešte poriadna chvíľa čakania.

Ak by bolo dodržané slovo z pôvodného ohlásenia, tak hru Hogwarts Legacy by sme už v týchto chvíľach hrali. No, ako to s COVIDom býva, tak ten si urobil z kalendára vydaní doslova trhací kalendár a Hogwarts Legacy podobne ako množstvo ďalších hier skĺzol do 2022.

Stále však nevieme konkrétny dátum vydania. Insider AccNGT však naznačil, že hry sa dočkáme až v druhej polovici budúceho roka. Vývoj je síce v záverečných štádiách, no vývojári chcú dodať hráčom čo najviac vyladený zážitok. Navyše, vývojári po vydaní zvažujú aj pridanie multiplayeru, no ten v hre určite nebude v deň vydania.

Hra sa odohráva na hrade Rockfort v 18. storočí a nasleduje kroky hráčom vytvorenej postavy, ktorá sa stala študentom čarodejníckej školy. Okrem editora postáv si hráč bude môcť vybrať fakultu, no po chvíli zistí, že ovláda schopnosti Starobylej mágie. Okrem Rokfortu sa vyberieme aj do Rockvillu a do Zakázaného Lesa.

Hra je vo vývoji na PC, Xbox a PlayStation.

Vydavateľstvo Warner Bros. má po tichom období pripravený naozaj bohatý rok 2022. Okrem Hogwarts Legacy chystajú aj hry Gotham Knights, LEGO Star Wars: The Skywalker Saga a Suicide Squad: Kill the Justice League. 

Zdroj: Wccftech

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk