V novom BioShocku sa vyberieme do mesta na Antarktíde

V novom BioShocku sa vyberieme do mesta na Antarktíde

 

Brrr.

V posledných dňoch k nám začínajú prenikať informácie o novej BioShock hre. Počas minulého týždňa sme sa napríklad dozvedeli, že jej názov by mal byť BioShock: Isolation a ohlásenia by sme sa mali dočkať v prvých troch mesiacoch roka 2022. To, že na hre pracuje nové štúdio Cloud Chamber vieme už dlhšiu dobu.

Teraz však s ďalšími informáciami prišiel bývalý redaktor IGN a súčasný člen Sacred Symbols podcastu Colin Moriarty. Podľa neho sa nový BioShock odohráva počas 60-tych rokov 20. storočia vo fiktívnom meste, ktoré je vybudované na Antarktíde. Túto informáciu následne pre web VGC potvrdili aj ďalšie zdroje.

Podľa Moriartyho bude hra príbehovo spojená s predchádzajúcimi hrami v sérii a čo je ešte lepšie, vydania by sme sa mali dočkať už v priebehu roka 2022. Mesto v ktorom sa hra odohráva sa nazýva Borealis a celý projekt má kódové označenie Parkside: „Bolo mi povedané, že tím má k dispozícii veľkú voľnosť, aby vytvorili správne pokračovanie. To sa mi zdá skvelé.“

„Interne je hra veľmi tajuplná a mnoho informácií sa vonku nedostalo. Vývojári si však uvedomujú, že ich hra bude porovnávaná s tým, čo vytvoril pôvodný tvorca BioShocku Ken Levine,“ uzavrel Moriarty.

Zdroj: Youtube

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk