Decembrové hry zdarma pre PlayStation Plus predplatiteľov znejú v teórii lepšie, ako v skutočnosti sú

Decembrové hry zdarma pre PlayStation Plus predplatiteľov znejú v teórii lepšie, ako v skutočnosti sú

 

Bohužiaľ.

Sony konečne potvrdilo zoznam hier pre predplatiteľov služby PlayStation Plus na mesiac december. A leak, ktorého sme sa dočkali minulý týždeň sa opäť nemýlil. Takmer.

V decembri si predplatitelia prémiovej služby od Sony budú môcť stiahnuť hry Godfall Challenger Edition, Mortal Shell a LEGO DC Super-Villains. Celkom dobrý zoznam hier, čo poviete? Má to však háčik.

Problémom je Godfall. Ak si totiž všimnete, tak v ponuke je hra s názvom Godfall Challenger Edition. A to preto, lebo to nie je kompletná hra Godfall. Ide vlastne iba o demo, ktoré obsahuje herné módy Lightbringer, Dreamstones a Ascended Tower of Trials. Táto verzia hry tak neobsahuje hlavnú kampaň iba tieto tri spomenuté módy, no tie si zas môžete zahrať v co-ope. Ak však chcete kampaň, tak si ju budete môcť kúpiť. Duh.

Každopádne ide o celkom podivný prístup Sony a spoločnosti Gearbox, ktorá je vydavateľom hry.

Všetky tieto hry si môžete do knižnice pridať od 7. decembra do 3. januára. A aby sme ešte nezabudli, do knižnice si stále viete pridať aj tri VR hry: The Persistance, The Walking Dead: Saints & Sinners a Until You Fall.

Zdroj: Sony
 
 

 

 

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk