Tvorcovia hororovej hry Abandoned sa opäť „vyznamenali“ teasovaním svojej hry

Tvorcovia hororovej hry Abandoned sa opäť „vyznamenali“ teasovaním svojej hry

 

Fiasko pokračuje.

Vývojárom z holandského štúdia Blue Box Game Studios sa počas víkendu konečne podarilo opraviť svoju aplikáciu Abandoned Realtime Experience App, cez ktorú sa ešte počas týždňa neúspešne pokúsili predstaviť svoju PlayStation 5 exkluzivitu Abandoned.

A ak ste patrili do skupiny hráčov, ktorí netrpezlivo očakávali prvý teaser na túto hru, tak vám asi neostalo nič iné ako smiať sa. Alebo plakať. Jedna z týchto dvoch možností.

Ak totiž spustíte aplikáciu po aktualizácií a pozriete sa na jej obsah, tak k dispozícii je iba jedno video.

Vtip však spočíva v tom, že ide o rovnaké video, ktoré vývojári sami odprezentovali na sociálnej sieti Twitter ešte počas týždňa. Čo znamená, že hráči čakali niekoľko dní na video, ktoré si už medzitým mohli pozrieť niekoľkotisíc krát. A vývojári sa samozrejme neunúvali nikomu povedať, že po spustení aplikácie bude k dispozícii iba to video, ktoré je už na Twitteri.

Asi netreba pripomínať, že ide o jedno z najhorších herných predstavení, aké sme mali možnosť vidieť. Otázkou však je, čo na to Sony. Vývojári totiž vyvinuli nefunkčnú aplikáciu, ktorú Sony pustilo na PlayStation 5 a nekompetentnosť vývojárov sa dosť negatívne odráža aj na držiteľovi platformy.

Alebo je to jeden celý trolling a nasledujúcich niekoľko dní nám odpáli dekel. Ruku do ohňa by sme však za to nedali.

Zdroj: BB

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk