Tvorcovia Marvel’s Avengers trvajú na tom, že Spider-Man príde ešte v tomto roku

Tvorcovia Marvel’s Avengers trvajú na tom, že Spider-Man príde ešte v tomto roku

 

Najprv však Black Panther.

Celkom veľký poprask spôsobilo minuloročné ohlásenie štúdia Crystal Dynamics, že ich vtedy chystaná superhrdinská hra Marvel’s Avengers dostane postavu Spider-Mana, no dostanú ju iba hráči hry na konzolách PlayStation.

Pôvodne sme sa tejto postavy mali dočkať „začiatkom roka 2021,“ no ak máme správny kalendár, tak je už august a po tejto očakávanej postave ani chýru-ani slychu. Preto sa už začalo špekulovať, či sa postavy vôbec dočkáme a ak áno, či to bude ešte v priebehu tohto roka.

Situácii určite nepomohol fakt, že hra dopadla veľmi pozitívne a komerčne spravila vydavateľovi Square Enix dieru do rozpočtu a tak asi mala prioritu záchrana hry, ktorá má vyvrcholiť expanziou War for Wakanda v ktorej sa dočkáme postavy Black Panthera. Spider-Man bol tak zrejme odložený na vedľajšiu koľaj.

Dizajnér hry Scott Walters však v rozhovore pre ScreenRant potvrdil, že štúdio stále plánuje vydať postavu Spider-Mana v priebehu tohto roka: „Čo sa týka toho, čo môžem teraz povedať, tak vždy sme mali v pláne pridať Spider-Mana pre PlayStation hráčov v priebehu roka 2021. To stále platí a viac oznámime ešte v priebehu tohto roka.“

Postava Spider-Mana je permanentnou exkluzivitou pre hráčov hry na konzolách PlayStation, čiže hráči na Xboxe a PC si ju nebudú môcť vyskúšať.

Zdroj: ScreenRant

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk