Codemasters predstavilo novú GRID hru so zameraním na príbehovú zložku

Codemasters predstavilo novú GRID hru so zameraním na príbehovú zložku

 

Cutscény vyzerajú famózne.

Počas EA Play nám nový člen rodiny štúdií Electronic Arts, britské štúdio Codemasters predstavilo nový diel populárnej série GRID, ktorý tentokrát dostal podtitul Legends. A aj keď na prvý pohľad to vyzerá ako štandardný GRID, tak vývojári do hry priniesli nové prvky.

V prvom rade to bude veľké zameranie na príbehovú zložku. V Grid Legends totiž budete nováčikom, ktorý sa snaží v Grid World Series zdolať nepriateľský tím. Podľa vývojárov ide o klasický „underdog“ príbeh človeka, ktorý sa snaží vyšplhať na vrchol. Súčasťou kampane tak budú celkom kvalitne vyzerajúce cutscény, ktoré podľa slov vývojárov používajú rovnakú technológiu ako Mandalorian. Ide o tzv. virtual set tech po ktorom sa pohybujú živí herci.

K dispozícii bude viac ako 100 vozidiel vrátane Touring vozidiel, veľkých ťahačov, jednomiestnych vozidiel a ďalších. Tie budeme môcť preháňať po viac ako 130 variáciách tratí medzi ktorými nájdeme aj reálne pretekárske trate ako Brands Hatch a Indianapolis a aj vymyslené trate v San Franciscu, Moskve, Paríži a Londýne. A s autami na týchto tratiach budete môcť súťažiť aj v nových módoch ako Boost a Elimination.

Grid Legends príde v roku 2022 na PC, Xbox a PlayStation konzoly.

Zdroj: Codemasters

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk