Tvorcovia Horizon: Zero Dawn sa presťahovali na krásne nové miesto

Tvorcovia Horizon: Zero Dawn sa presťahovali na krásne nové miesto

 

Stále však v Amsterdame.

Holandské štúdio Guerrilla Games funguje už viac ako 20 rokov a jeho sídlom je mesto Amsterdam. Lenže postupom času štúdio rástlo a po úspechu hry Horizon: Zero Dawn nastala masívna expanzia, čo však zároveň prinieslo problém – bolo totiž potrebné týchto 350 zamestnancov niekam umiestniť a do aktuálnych priestorov sa nezmestili.

Štúdio tak začalo proces presunu, no ako nám sami prezradili vo svojom blogu, stále chceli, aby boli súčasťou tohto mesta. Vyhliadli si tak nové priestory v historickej budove blízko „Dam Square,“ ktorá bola kompletne renovovaná, aby spĺňala potreby moderného herného štúdia. Štúdio pri jeho renovácii spolupracovalo s architektkou Ayca Dogan a jej tímom CBRE, aby aj budova sama reflektovala kreatívneho ducha štúdia, ktoré sa nesie v znamení spolupráce.

Štúdio disponuje špičkovým audio oddelením a taktiež aj samostatnými priestormi na mo-cap. A chýbať nemôže ani skvelý výhľad na mesto Amsterdam. Tak...už len dokončiť ten Forbidden West, aby boli spokojní nie len zamestnanci, ale aj hráči. A my sa medzitým môžeme pokochať pohľadom na krásu nových priestorov.

Zdroj: Guerrilla Games

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk