Ubisoft bude naďalej podporovať Ghost Recon Breakpoint novým obsahom

Ubisoft bude naďalej podporovať Ghost Recon Breakpoint novým obsahom

 

A to napriek neúspechu hry.

V novom blogovom príspevku zhrnul vývojársky tím Ghost Recon Breakpoint posledných 18 mesiacov od vydania hry a taktiež prezradil, čo čaká hráčov hry v roku 2021.

Po veľmi vlažnom prijatí hry, kedy sa Ubisoft snažil zmeniť Ghost Recon na looter hru si našťastie vývojári uvedomili svoje chyby a začala sa náprava. Hra sa tak dočkala hneď niekoľkých aktualizácií, ktoré priniesli Ghost Experience, Bullet Lure, Golem Island či napríklad World Modifiers. To všetko sa do hry dostalo na základe spätnej väzby hráčov a účelom týchto aktualizácií bolo to, aby si hráči mohli prispôsobiť svoj Ghost Recon zážitok podľa vlastných potrieb.

Vývojári do hry taktiež pridali niekoľko známych tvárí. Ukázal sa Sam Fisher, Schott Mitchell, T-800 a operátori z Rainbow Six Siege. Týmto sa však cesta nekončí.

Ubisoft totiž prezradil, že podpora Ghost Recon Breakpoint bude pokračovať aj v roku 2021. Podľa tvorcov by sme sa konkrétnej mapy obsahu mali dočkať v najbližších týždňoch, no vo všeobecnosti môžeme očakávať obsah, ktorý bude dizajnovaný na základe názorov hráčov „s niekoľkými prekvapeniami.“

Zdroj: Ubisoft

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk