Dead Island 2 sa presunul výlučne na next-gen konzoly a PC

Dead Island 2 sa presunul výlučne na next-gen konzoly a PC

 

Keď sa hry vôbec niekedy dočkáme.

Je to už takmer 7 rokov, čo sme sa dočkali ohlásenia hry Dead Island 2. A väčšina z nás na tú hru už asi aj zabudla. Tento prekliaty herný projekt bol ohlásený v júni 2014 na PC, Xbox One a Playstation 4, no medzitým sme sa dočkali už aj ohlásenia novej generácie konzol. Dead Island 2 medzitým vymenil tri vývojárske tímy a pristál v štúdiu Dambuster Studios, tvorcov Homefront: The Revolution.

A zdá sa, že hra už opustila aj staré konzoly. Štúdio totiž v pracovných ponukách aktualizovalo svoje požiadavky a charakteristiku ich vyvíjaného projektu na hru určenú pre „next-gen konzoly a PC platformy“ a na rôznych pozíciách požadujú skúsenosti s DirectX 12 a DirectX Ray Tracing: „Skúsenosti s DXR sú nutnosťou, nakoľko budete zapojení do posúvania úrovne vizuálnu na high-end platformách za použitia najnovších renderovacích techník.“

Dambuster Studios prebrali vývoj tejto hry v Auguste 2019 a podľa týchto požiadaviek to vyzerá tak, že ešte chvíľu potrvá, pokiaľ sa dočkáme výsledného produktu. Ak sa ho niekedy dočkáme. Vydavateľ Deep Silver však naďalej trvá na tom, že Dead Island 2 je vo vývoji.

Zdroj: DambusterStudios

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk