Horizon: Forbidden West bol údajne odložený na rok 2022
Fáma

Horizon: Forbidden West bol údajne odložený na rok 2022

 

„Najlepší úvodný rok v histórii konzol“ narušil COVID.

Herný rok 2021 vyzerá čoraz viac biednejšie a biednejšie. Od začiatku roka sme sa dočkali odkladu hier ako Gran Turismo 7, Hogwarts Legacy, Bloodlines 2, God of War či Destiny 2: Witch Queen (a to rátame iba nedávne odklady).

Je zrejmé, že sa začína na plno prejavovať deštruktívny vplyv pandémie COVID-19 na rýchlosť herného vývoja a môžeme sa pripraviť na to, že v roku 2021 budeme primárne dokončovať zameškané resty.

Pre Sony to však znamená stratu už tretej exkluzivity, ktorá bola naplánovaná na rok 2021. Po oficiálnom odklade Gran Turismo 7 a neoficiálnom odklade nového God of War to totiž vyzerá tak, že odkladu sa dočká aj Horizon: Forbidden West.

Anton Logvinov, človek, ktorý vyzradil PC port Horizon: Zero Dawn mesiace predtým, ako ho oficiálne potvrdila spoločnosť Sony totiž na sociálnej sieti Twitter prezradil, že do zoznamu herných odkladov v roku 2021 si môžeme pridať aj pokračovanie očakávanej akčnej adventúry od holandského štúdia Guerrilla Games.

Sony sa zatiaľ k tomuto tvrdeniu oficiálne nevyjadrilo a tak si budeme musieť počkať na väčšiu prezentáciu hry, kde by sme sa mohli dozvedieť, či má Logvinov aj v tomto prípade pravdu.

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk