Hry ako Hogwarts Legacy, Sucide Squad či Gotham Knights sa budú zameriavať na „live service“ prvky

Hry ako Hogwarts Legacy, Sucide Squad či Gotham Knights sa budú zameriavať na „live service“ prvky

 

Celkom logické...

Live service prvky, Battle Passy, monetizácia kozmetických predmetov. To je momentálne šialenstvo v ktorom sa nachádza herný priemysel. A nakoľko to očividne funguje, tak na palubu chce naskočiť čoraz viac vydavateľov. Aj napriek nie príliš veľkému nadšeniu určitej skupiny hráčov.

A presne tam smeruje aj Warner Bros. Interactive Entertainment. Podľa pracovnej pozície, ktorú majú na oficiálnej stránke spoločnosti totiž hľadajú človeka, ktorý im pomôže s výskumom a vyhodnocovaním užívateľských dát v hrách, nakoľko spoločnosť chce, aby všetky ich budúce hry kládli dôraz na live service prvky.

„WBIE má momentálne vo vývoji viacero nových projektov, od casual hier cez veľké hry od našich populárnych značiek a to na všetkých platformách (konzoly, digitálna distribúcia, smartfóny) a s veľkým dôrazom na live service prvky.“

Ktorých hier sa to teda týka. Keď WBIE tvrdí že všetkých, tak asi majú fakt na mysli všetky. V tomto roku plánuje spoločnosť vydať LEGO Star Wars: The Skywalker Saga, Back 4 Blood a Gotham Knights a na budúci rok plánuje vydať nedávno odloženú hru Hogwarts Legacy a Suicide Squad: Kill The Justice League.

Zdroj: Warner Bros.

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk