Akútny nedostatok Playstation 5 konzol sa dočkal svojej neoficiálnej hymny

Akútny nedostatok Playstation 5 konzol sa dočkal svojej neoficiálnej hymny

 

Ešte to takto chvíľu bude.

Microsoft a aj Sony majú zatiaľ obrovské problémy pokryť dopyt po svojich next-gen konzolách. Zdá sa však, že oveľa ťažšie je dostať sa k Playstation 5. Ceny za konzolu od skalperov boli vyššie ako v prípade Xboxu a preto je zrejmé, že po konzolách od Sony je vyšší dopyt. Spoločnosť tak stále nestíha dodávať do obchodov dostatok konzol a veľký počet hráčov zatiaľ na next-gen konzolu iba čaká.

Smútok nad touto situáciou tak vyjadril aj Twitch streamer claudiopsanchez. Za touto prezývkou sa však schováva frontman progresívnej rockovej kapely Coheed and Cambria Claudio Sanchez, ktorý vytvoril neoficiálnu hymnu všetkých čakateľov za novou konzolou. Samotný Sanchez sa k Playstation 5 konzole dostal, no týmto spôsobom asi chcel vyjadriť spolupatričnosť so všetkými, ktorí nemali toľko šťastia.

A aj keď táto skladba určite nebude patriť do rockového repertoára kapely, tak určite oceňujeme bolesť, ktorú sa ňou snaží Sanchez svojim divákom predať. A ak si chcete zaspievať, tak text je naozaj jednoduchý.

There’s no more left of you (x3)

In stock

PlayStation (x2)

They should’ve made more of you (x3)

Text "piesne"

Zdroj: Youtube/Twitch

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk