Zdá sa, že Sucker Punch svet Ghost of Tsushima neopustí a pracuje na pokračovaní

Zdá sa, že Sucker Punch svet Ghost of Tsushima neopustí a pracuje na pokračovaní

 

Alebo chystajú nejaké ďalšie rozšírenie pre jednotku?

Štúdiu Sucker Punch sa podarilo počas tohto roka získať si srdcia hráčov skvelou akčnou adventúrou Ghost of Tsushima. Kombinácia nádherného vizuálu a originálneho prostredia pohltila mnohých a konzole Playstation tak priniesla ďalšiu novú značku, ktorá sa zaradila medzi extréme úspešné.

Čo ďalej? Ostať vo svete feudálneho Japonska? Alebo sa vrátiť k sérii inFamous, alebo vytvoriť niečo úplne nové? Oficiálne sa to asi tak skoro nedozvieme, no neoficiálne sa už čo-to dá vyčítať. Štúdio totiž na svojej stránke zverejnilo pracovné ponuky na pozície Narrative Writer a Associate Outsource Artist, pričom obe z nich majú v podrobnostiach uvedené, že veľkou výhodou je znalosť Japonskej kultúry a „záujem písať príbeh zasadené do feudálneho Japonska.“ Navyše, osoby vybrané na tieto pozície budú vytvárať „pohlcujúci príbehový obsah pre náš ďalší projekt.“

Ak teda štúdio neplánuje nejakú veľkú expanziu pre hru, tak asi všetci vieme, čo to znamená. Do tohto čarovného sveta sa možno pozrieme aj v Playstation 5 generácii.

Sucker Punch pritom len pred niekoľkými dňami vydalo veľkú expanziu pre Ghost of Tsushima s názvom Legends, ktorá priniesla do hry co-op a loot systém.

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk