Jim Ryan o Game Passe: Chceme lepšie a väčšie hry, takéto predplatné pre nás nemá žiadny zmysel

Jim Ryan o Game Passe: Chceme lepšie a väčšie hry, takéto predplatné pre nás nemá žiadny zmysel

 

Šéf PlayStationu v tom má (snáď) jasno.

Včerajšok patril Sony a oznámeniu samotných cien a štartu novej generácie PlayStationu. Okrem tohto sme sa dozvedeli, že všetci majitelia predplatného PlayStation Plus získajú automaticky na PlayStation 5 špeciálnu PlayStation Plus kolekciu, ktorá vám sprístupní desiatky starších hier z dosluhujúcej generácie PlayStation 4. 

Mnoho užívateľov si myslí, že ide o čiastočnú reakciu na Xbox Game Pass od Microsoftu, aj keď takéto porovnanie nie je práve ideálne. V každom prípade šéf PlayStationu, Jim Ryan, zdôraznil, že pre nich služba podobná Xbox Game Passu nedáva zmysel.

"Chceme lepšie a väčšie hry a našou doménou sú hlavne nové hry. Naše first-party hry nás stoja stovky miliónov dolárov a nie je pre nás udržateľné ich dať do predplatného. Takýto model nám nedáva žiadny zmysel. Pre ostatných v inej situácii to môže dávať zmysel, ale pre nás nie.", rozhovoril sa Ryan pre magazín gamesindustry.biz.

S PlayStation Plus kolekciu pre PlayStation 5 chce Ryan ponúknuť hráčom skvelé hry z PlayStation 4 generácie aj na PlayStation 5 a to takouto jednoduchou cestou. Prví majitelia PlayStation 5 sa tak okrem niekoľkých exkluzívnych hier môžu tešiť aj na takýto príjemný doplnok.

Zdroj: gamesindustry.biz

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk